Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2019, 12:02

autor: Adrian Werner

Ubisoft już prawie dodał Anno 1800 do Uplay+ [Aktualizacja]

Anno 1800 zostało dodane do listy gier dostępnych w usłudze Uplay+, ale tylko teoretycznie, gdyż podczas próby pobrania produkcji wyskakują błędy.

Cumowanie Anno 1800 w usłudze Uplay+ nie obyło się bez problemów. - Ubisoft już prawie dodał Anno 1800 do Uplay+ [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-09-06
Cumowanie Anno 1800 w usłudze Uplay+ nie obyło się bez problemów.

Aktualizacja #2:

Firma Ubisoft wreszcie uporała się z problemami i użytkownicy usługi Uplay+ mogą już pobrać grę Anno 1800.

Aktualizacja #1:

Firma Ubisoft usunęła Anno 1800 z Uplay+. Na stronie wydawcy tytuł wciąż jest widoczny jako produkcja wchodząca w skład usługi, ale nie pojawia się w bibliotece gier w kliencie Uplay.

Na razie nie wiemy, kiedy Anno 1800 powróci do Uplay Plus.

Kilka dni temu wystartowało Uplay+, czyli pecetowa usługa, która w ramach abonamentu oferuje dostęp do biblioteki gier firmy Ubisoft. Wśród nich brakowało jednak tegorocznej strategii ekonomicznej Anno 1800. Produkcja wreszcie oficjalnie dołączyła do oferty Uplay Plus, ale nie obyło się bez kłopotów.

Użytkownicy usługi teoretycznie otrzymali dostęp do gry, gdyż jest ona widoczna w bazie produkcji wchodzących w skład Uplay+, ale w rzeczywistości podczas próby jej pobrania ukazuje się komunikat o błędzie. Pozostaje mieć nadzieję, że problemy zostaną szybko rozwiązane i w Anno 1800 wkrótce będą mogli zagrać wszyscy zainteresowani.

Podczas próby pobrania gry wyskakuje błąd. - Ubisoft już prawie dodał Anno 1800 do Uplay+ [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-09-06
Podczas próby pobrania gry wyskakuje błąd.

Kłopoty z aktywacją gry nie są specjalnym zaskoczeniem. Cały start Uplay+ okazał się bardzo problematyczny. Pomimo oficjalnego debiutu usługi przez długi czas jej strona nie ładowała się prawidłowo. Dodatkowo pojawiały się kłopoty ze ściąganiem gier, a one same często znikały z listy dostępnych produkcji.

Przypomnijmy, że do końca tego miesiąca usługa będzie dostępna za darmo. Potem cena wyniesie ok. 60 złotych miesięcznie. Warto wspomnieć, że jeśli nie chcecie opłacać abonamentu, to musicie zrezygnować z Uplay Plus przez końcem września. Bez tego z początkiem października Ubisoft automatycznie pobierze opłatę z Waszego konta.

Anno 1800 zadebiutowało w kwietniu tego roku, wyłącznie na PC. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem i posiada średnią ocen na poziomie 81% według serwisu Metacritic. Z tym konsensusem zgodził się nasz redaktor, który wystawił produkcji notę 8.0/10. Tytuł okazał się również dużym sukcesem kasowym - firma Ubisoft pochwaliła się, że jest to najszybciej sprzedająca się odsłona cyklu.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Anno 1800 – powrót do przeszłości.
  3. Anno 1800 - poradnik do gry