Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2021, 21:45

Na Ubisoft Forward zobaczymy Far Cry 6? Firma zapowiedziała imprezę na czerwiec

Poznaliśmy termin kolejnej cyfrowej konferencji Ubisoft Forward, na której poznamy nowe informacje na temat obecnych i przyszłych gier Francuzów.

Firma Ubisoft ogłosiła na Twitterze datę kolejnej konferencji Ubisoft Forward. Nowe wieści o grach francuskiego wydawcy poznamy 12 czerwca o godzinie 21:00. Tak jak w dwóch poprzednich edycjach, wydarzenie odbędzie się wyłącznie online.

Na Ubisoft Forward zobaczymy Far Cry 6? Firma zapowiedziała imprezę na czerwiec - ilustracja #1
Źródło: Twitter.

Trudno powiedzieć, czego możemy oczekiwać po pokazie Ubisoftu. Nie zaryzykuję zbyt wiele, jeśli napiszę, że Francuzi pokażą na nim fragment rozgrywki z Far Cry 6 i podadzą nową datę premiery tego tytułu. Na pewno nie zabraknie też świeżych informacji o nadchodzącej zawartości do już wydanych przez firmę gier – dodatku Bloodline do Watch Dogs: Legion, rozszerzeniu Oblężenie Paryża do Assassin’s Creed: Valhalla oraz jesiennej aktualizacji do Ghost Recon: Breakpoint.

Zapowiedzi kolejnego „Asasyna” nie ma chyba co wyglądać – choć Francuzi mogą zrobić nam niespodziankę i chociaż zateasować następną odsłonę – ale kilka nowości powinno się pojawić, m.in.: Skull & Bones, Beyond Good & Evil 2, RS Quarantine, a także mniejsze gry pokroju Just Dance 2022, Riders Republic czy Roller Champions. Kto wie, może doczekamy się nawet zapowiedzi nowego Splinter Cella? Na tę chwilę pozostaje jedynie cierpliwe, dwumiesięczne oczekiwanie.

Pokaz Ubisoftu będzie częścią E3 2021, które odbędzie się online w dniach 12-15 czerwca. Obok Francuzów na targach możemy spodziewać się takich firm jak Microsoft (Xbox), Nintendo, Take-Two Interactive, Capcom, Konami, Warner Bros. Games czy Koch Media. Sygnowana hasłem „Game On” impreza ma być transmitowana na portalach społecznościowych, a także w serwisach YouTube i Twitch. Dostęp do streamów będzie darmowy.