Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 lutego 2016, 13:30

Typuj ze SteelSeries na IEM 2016 [AKTUALIZACJA]

Obstawiaj poprawnie wyniki meczów na Intel Extreme Masters 2016 Katowice i wygraj sprzęt dla graczy!

Typuj ze SteelSeries na IEM 2016 [AKTUALIZACJA] - ilustracja #1

Aktualizacja 29 lutego 2016 r.:

Z racji wycofania się z rozgrywek gracza Vortix, zastąpi go Bly. Jeśli bierzecie udział w naszym konkursie, koniecznie oddajcie głosy w meczu Bly vs Elazer, jako iż poprzednie głosy w tym pojedynku zostały anulowane.

Oryginalna treść newsa:

Już za tydzień w naszym kraju odbędzie się jeden z największych turniejów e-sportowych na świecie. Mamy tu oczywiście na myśli Finał Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach. W dniach od 2 do 6 marca będziecie mogli oglądać zmagania pomiędzy największymi drużynami i graczami na świecie, ale już dziś możecie przyłączyć się do zabawy w naszym najnowszym konkursie!

Wraz z firmą Steelseries przygotowaliśmy dla Was specjalną stronę konkursową „Typuj ze Steelseries”, w której (jak sama nazwa wskazuje), możecie typować zwycięzców kolejnych meczów w finałach trzech gier – Counter Strike: Global Offensive, League of Legends oraz Starcraft 2: Legacy of the Void.

Każda z gier ma swój osobny ranking punktowy, tak więc jeśli postanowicie typować we wszystkich trzech tytułach, macie szansę wygrać nawet po kilka razy! Oczywiście głosowanie we wszystkich grach, jak i w każdym z meczów nie jest obowiązkowe, jednakże może okazać się kluczowe, gdyż każdy punkt będzie tutaj bardzo cenny! Te i pozostałe zasady znajdziecie na wcześniej wspomnianej stronie konkursowej. Swoje pierwsze typy możecie zacząć oddawać już dziś!

Na najlepiej typujących czekają niesamowite zestawy sprzętu dla graczy w postaci klawiatur, myszek oraz słuchawek, przygotowane przez naszego partnera – firmę Steelseries, a także miesięczne abonamenty premium w serwisie GRY-Online.pl.

W trakcie trwania IEM 2016 pamiętajcie o regularnym odwiedzaniu naszej strony by typować wyniki kolejnych rozgrywek. Życzymy wszystkim powodzenia i bawcie się dobrze!