Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2020, 16:57

autor: Entelarmer

Twórcy muzyki do AC: Odyssey nagrają soundtrack do nowego Batmana

Wygląda na to, że właśnie poznaliśmy autora muzyki do nowego Batmana od studia WB Games Montreal. Z zauważonych wpisów na Instagramie wynika, że w grze usłyszymy twórczość duetu The Flight, znanego z Assassin's Creed: Odyssey oraz Horizon: Zero Dawn.

Nowa gra z obrońcą Gotham wciąż nie wyszła z cienia. - Twórcy muzyki do AC: Odyssey nagrają soundtrack do nowego Batmana - wiadomość - 2020-02-03
Nowa gra z obrońcą Gotham wciąż nie wyszła z cienia.

Mamy za sobą wiele miesięcy teaserów, przecieków i pogłosek wskazujących na powstawanie nowej gry z Batmanem. Niestety, dotychczas nie ziściły się marzenia fanów o rychłej zapowiedzi produkcji, czy to we współpracy z Epic Games, czy też w trakcie gali The Game Awards 2019. Czas spędzony na tych „domysłach” sprawił też, że wielu przegapiło intrygującą informację na temat tego tytułu. Jedną z grafik z tajemniczego projektu studia Warner Bros. Games Montreal zamieścił zespół The Flight, odpowiedzialny za muzykę do m.in. Obcego: Izolacji, Assassin’s Creed: Odyssey oraz Horizon: Zero Dawn. Jak zauważył użytkownik Reverse-Flash2024 z forum ResetEra, kompozytorzy opublikowali pierwszy tego typu wpis na Instagramie jeszcze we wrześniu, równocześnie z rozpoczęciem kampanii WB Games Montreal.

Twórczość The Flight mogliśmy usłyszeć m.in. w Horizon Zero Dawn, mimo że to Joris de Man grał tam pierwsze skrzypce. - Twórcy muzyki do AC: Odyssey nagrają soundtrack do nowego Batmana - wiadomość - 2020-02-03
Twórczość The Flight mogliśmy usłyszeć m.in. w Horizon Zero Dawn, mimo że to Joris de Man grał tam pierwsze skrzypce.

Na jednej wzmiance się nie skończyło i w kolejnych miesiącach The Flight publikowało kolejne grafiki studia firmy Warner Bros. Interactive Entertainment. Ostatnia z nich pojawiła się 9 stycznia, opatrzona rzekomo „zredagowanym” komentarzem zespołu. Czymkolwiek więc jest nowy projekt studia w Montrealu, najwyraźniej pracuje nad nim również duet The Flight, składający się z Joego Hensona oraz Alexisa Smitha. Dla wielu może to być spora rekomendacja, biorąc pod uwagę ich dotychczasowy (choć skromny) dorobek. Niestety, prócz informacji o zaangażowaniu ich w produkcję, wpisy muzyków nie zdradzają nic nowego na temat samej gry. Być może zmieni się to wkrótce, ale póki co możemy jedynie cierpliwie czekać.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach