Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2020, 19:28

autor: Froozyy

WB Games Montreal po raz kolejny teasuje nowego Batmana

Studio odpowiedzialne za stworzenie gry Batman: Arkham Origins po raz kolejny udostępnia na swoich profilach społecznościowych tajemnicze grafiki. Wszystko wskazuje na to, że w ten sposób chce utwierdzić fanów w przekonaniu, iż nowa gra z Batmanem w roli głównej faktycznie powstaje.

Batman: Arkham Origins przez wielu uważany jest za najgorszą grę z serii. - WB Games Montreal po raz kolejny teasuje nowego Batmana - wiadomość - 2020-01-09
Batman: Arkham Origins przez wielu uważany jest za najgorszą grę z serii.

Już od dłuższego czasu mówi się o tym, że studio Warner Bros. Games Montreal, czyli autorzy gry Batman: Arkham Origins, pracuje nad nową częścią serii przygód Człowieka-Nietoperza. Jeszcze we wrześniu zeszłego roku w mediach społecznościowych zostały udostępnione symbole, wśród których znajdowały się emblematy m.in. Trybunału Sów i Ligi Cieni. To wraz z komentarzem brzmiącym „czekajcie na to” Scotta Snydera, twórcy komiksu Batman: Court of Owls, sprawiło, że fani stali się niemal pewni, że coś faktycznie jest na rzeczy. Wielu z nich twierdzi, że to właśnie członkowie wspomnianego już wcześniej Trybunału Sów będą antagonistami kolejnej części.

Wygląda na to, że tajemniczych wpisów ciąg dalszy, bowiem na portalach społecznościowych studia WB Games Montreal (a dokładnie na Twitterze, Facebooku oraz Instagramie) pojawiły się właśnie trzy grafiki, które po złączeniu w jedno, ukazują taki o to symbol:

Każdy post został również podpisany słowami „Cape sur la nuit / Capture the Knight” oznaczającymi w języku polskim – „schwytać Rycerza” (ten sam cytat pojawił się już wcześniej i po raz kolejny sugeruje obecność Trybunału Sów).

Obecnie ciężko stwierdzić, co oznacza udostępnione dzisiaj logo. Duże podobieństwo można zauważyć np. w symbolu policji Gotham City, lecz internauci wskazują również na powiązanie z zakonem św. Dumasa. Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne wpisy studia WB Games Montreal będą mniej tajemnicze i rzucą trochę więcej światła na nadchodzącą grę o Batmanie.