Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2020, 17:20

autor: Froozyy

Riot Games promuje 10. sezon LoL-a świetnym cinematic trailerem

10 stycznia o godzinie 13:00 rozpocznie się 10. sezon rozgrywek rankingowych League of Legends. Z tej okazji Riot Games wypuścił trzyminutowy trailer promujący nadchodzące zmagania.

Kai’Sa w najnowszym trailerze League of Legends. - Riot Games promuje 10. sezon LoL-a świetnym cinematic trailerem - wiadomość - 2020-01-09
Kai’Sa w najnowszym trailerze League of Legends.

Jutro o godzinie 13:00 czasu polskiego rozpocznie się 10. sezon rozgrywek rankingowych w League of Legends. Z tej okazji twórca gry, Riot Games, udostępnił zwiastun promujący zbliżające się zmagania. Deweloper już nieraz udowadniał, że jeśli chodzi o tworzenie tego typu materiałów, to stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie inaczej jest i tym razem, bowiem najnowszy trailer również prezentuje się rewelacyjnie. Możecie na nim zobaczyć starcia bohaterów znanych z gry (m.in. Garena, Vi czy też Urgota), a w tle usłyszycie remiks piosenki promującej mistrzostwa świata LoL-a w 2014 roku. Całość obejrzycie poniżej.

Warto także przypomnieć, że o ile sezon rozpocznie się dopiero jutro, to najważniejsze zmiany w rozgrywce (obejmujące przede wszystkim Smoki Żywiołów) zostały wprowadzone już w listopadzie zeszłego roku. Od tamtej pory gracze mieli czas na adaptację oraz szlifowanie umiejętności. Wczoraj ukazał się patch 10.1, który wprowadził do gry drobne poprawki przed startem sezonu. Natomiast nowe skórki oraz bohater dostępne będą od 14 stycznia.

Fani esportu powinni również pamiętać, że 24 stycznia ruszą profesjonalne europejskie rozgrywki League of Legends (tzw. LEC). Mecze będą odbywały się w piątki od godziny 18:00 i w soboty od 17:00.