Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2011, 09:46

autor: Hed

Twórcy Hard Reset potwierdzają demo gry

Gracze mogą spodziewać się dema futurystycznej strzelanki Hard Reset, tworzonej przez weteranów polskiej branży skupionych w studiu Flying Wild Hog. Jeden z producentów potwierdził, że wersja demonstracyjna pojawi się w okolicach premiery, czyli we wrześniu.

Polska gra Hard Reset dostanie demo. Potwierdził to Klaudiusz Zych ze studia Flying Wild Hog w rozmowie z serwisem Strategy Informer. „To staroszkolna gra”, wyjaśnił producent, „a w zamierzchłych czasach gry miały dema”. To oznacza, że sprawdzimy w akcji tytuł, który pojawił się znikąd kilka tygodni temu i zostanie wydany w przyszłym miesiącu.

Klaudiusz Zych powiedział, że strzelanki pierwszoosobowe z dużym ładunkiem akcji to najlepszy materiał na wersje demonstracyjne. W przypadku tego typu gier nie trzeba przecież wprowadzać gracza w fabułę, a mechanika rozgrywki jest prosta. Z tego względu, przygotowanie dema nie sprawi twórcom wielkiego problemu i można spodziewać się go w okolicach premiery Hard Reset.

Twórcy Hard Reset potwierdzają demo gry - ilustracja #1

Hard Reset to futurystyczna strzelanka, w której wybierzemy się do świata przyszłości i zmierzymy ze złymi robotami. Autorzy gry nawiązują do klasycznych reprezentantów gatunku, więc fani takich tytułów jak Doom, Quake czy Painkiller mogą szykować miejsce na dysku twardym. Produkcja zostanie wydana wyłącznie na pecetach, a jej dystrybutorem w Polsce jest firma CD Projekt.

  1. Pierwsze wrażenia z testów gry Hard Reset
  2. Hard Reset - zwiastuny
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.