Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 1 lutego 2018, 11:01

Trwają prace nad mobilną odsłoną Mario Kart

Firma Nintendo za pośrednictwem Twittera zapowiedziała aplikację Mario Kart Tour. Mobilna odsłona popularnej serii gier wyścigowych zadebiutuje do końca marca przyszłego roku.

Po całkiem niezłych portach Super Mario Run oraz Animal Crossing na urządzenia mobilne firma Nintendo postanowiła przenieść na smartfony kolejną ze swoich uwielbianych marek. Japoński gigant za pośrednictwem Twittera ogłosił, że w produkcji znajduje się Mario Kart Tour. Mobilna odsłona popularnego cyklu kolorowych gier wyścigowych trafi do graczy w przyszłym roku fiskalnym, a więc najpóźniej 31 marca 2019 roku.

Czy mobilnej wersji Mario Kart uda się utrzymać tak wysoki poziom, jaki prezentowała chociażby ostatnia odsłona na „duże” platformy? - Trwają prace nad mobilną odsłoną Mario Kart - wiadomość - 2018-02-01
Czy mobilnej wersji Mario Kart uda się utrzymać tak wysoki poziom, jaki prezentowała chociażby ostatnia odsłona na „duże” platformy?

Co ciekawe, Nintendo zapowiedziało Mario Kart Tour jako nową aplikację, a nie konkretnie grę. Oczywiście możliwe, że to jakaś nieścisłość w opublikowanym poście, ale niewykluczone też, że produkcja będzie zawierać elementy wychodzące poza ramy interaktywnej rozrywki. Niestety, na jakiekolwiek szczegóły przyjdzie nam jeszcze zapewne trochę poczekać, ale jeśli japońska firma utrzyma poziom znany z „dużych” odsłon Mario Kart, otrzymamy naprawdę doskonałą produkcję – jak dotąd każda część cyklu zbierała świetne oceny i okazywała się komercyjnym hitem. Z drugiej strony Nintendo w dwóch dotychczasowych próbach przenoszenia swoich klasycznych produkcji na urządzenia mobilne nie radziło sobie aż tak wyśmienicie, jak na zwyczajnych konsolach. Do trzech razy sztuka?

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Nintendo
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mario Kart Tour

Mario Kart Tour