Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeiOSAND
Okładka Animal Crossing: Pocket Camp (iOS)

Animal Crossing: Pocket Camp

Animal Crossing: Pocket Camp to opracowany z myślą o urządzeniach mobilnych symulator menadżera obozu letniskowego. Gracz tworzy postać, a następnie musi dbać o potrzeby gości i nawiązywać z nimi przyjaźnie, jak również gromadzić surowce w celu konstruowania różnych obiektów.

Symulacje | zagraj za darmo | sandbox | symulator życia

Okładka Animal Crossing: Pocket Camp (iOS)

producent: Nintendo

wydawca: Nintendo

Strona oficjalna

data premiery gry:

22lis2017

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Animal Crossing: Pocket Camp to wydana na system AND i iOS pierwsza mobilna odsłona popularnego cyklu symulatorów życia firmy Nintendo. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Mechanika

Gra obsadza nas w roli menadżera obozu letniskowego, oferując rozgrywkę łączącą elementy symulacji, przygodówki oraz strategii ekonomicznej. Zabawę rozpoczynamy od wykreowania postaci, wybierając m.in. płeć oraz kolor skóry, oczu i włosów. Produkcja oferuje sporych rozmiarów mapę, pełną aktywności i miejsc do eksploracji. Wśród dostępnych lokacji możemy znaleźć las, plażę, okolice rzeki oraz wyspę. Zgodnie z tradycjami serii w grze pojawia się cykl dobowy, a zmieniające się pory dnia wpływają na dostępne opcje i wydarzenia oraz zachowanie gości i zwierząt.

Podczas rozgrywki gromadzimy surowce, aby potem za ich pomocą przygotowywać różnorodne obiekty i przedmioty służące wypoczywającym gościom, takie jak meble, baseny oraz place zabaw, różnorodne dekoracje i rośliny ozdobne, a nawet całe domki. Nasze alter ego mieszka w kamperze, którego wnętrze możemy w dużym stopniu modyfikować.

Gra pozwala rozwijać przyjaźnie z postaciami niezależnymi poprzez realizowanie ważnych dla nich zadań i dbanie o to, aby obóz spełniał ich wymagania. Pojawia się także opcja zapraszania innych graczy na wycieczkę. Nie zabrakło również rynku, gdzie znane z konsolowych odsłon cyklu postacie prowadzą sklepy ze stale zmieniającym się asortymentem.

Kwestie techniczne

Wydane na mobilny system AND i iOS Animal Crossing: Pocket Camp oferuje prostą, ale miłą dla oka trójwymiarową grafikę wykonaną specyficznym stylu, obecnym także w konsolowych częściach serii.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Animal Crossing: Pocket Camp

Wymagania wiekowe Animal Crossing: Pocket Camp

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Animal Crossing: Pocket Camp

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Animal Crossing: Pocket Camp – 15 milionów pobrań w sześć dni
Animal Crossing: Pocket Camp – 15 milionów pobrań w sześć dni

wiadomość29 listopada 2017

Grupa analityczna Sensor Tower opublikowała raport dotyczący Animal Crossing: Pocket Camp. Kolejna adaptacja marki Nintendo na systemy iOS oraz Android została pobrana ponad 15 milionów razy, tym samym będąc jeszcze jednym udanym tytułem giganta z Kioto na platformy mobilne.

Animal Crossing: Pocket Camp zadebiutowało na rynku
Animal Crossing: Pocket Camp zadebiutowało na rynku

wiadomość22 listopada 2017

Do dystrybucji w usługach App Store i Google Play trafiła gra Animal Crossing: Pocket Camp, czyli pierwsza mobilna część przebojowej serii symulatorów życia.

Animal Crossing: Pocket Camp – mobilna odsłona cyklu firmy Nintendo ukaże się w przyszłym miesiącu
Animal Crossing: Pocket Camp – mobilna odsłona cyklu firmy Nintendo ukaże się w przyszłym miesiącu

wiadomość25 października 2017

Firma Nintendo ujawniła masę informacji na temat Animal Crossing: Pocket Camp, czyli mobilnej odsłony popularnej serii. Poznaliśmy m.in. datę premiery oraz konkrety odnośnie mechanizmów rozgrywki. Wypuszczono również zwiastun i obszerną prezentację gry.

Mobilne Animal Crossing zaliczy poślizg
Mobilne Animal Crossing zaliczy poślizg

wiadomość1 lutego 2017

Firma Nintendo poinformowała, że premiera pierwszej mobilnej odsłony cyklu Animal Crossing ulegnie opóźnieniu. Produkcja ukaże się dopiero w następnym roku rozliczeniowym, który rozpocznie się 1 kwietnia 2017 r.

Mobilne odsłony Fire Emblem i Animal Crossing w modelu free-to-play
Mobilne odsłony Fire Emblem i Animal Crossing w modelu free-to-play

wiadomość15 maja 2016

Firma Nintendo potwierdziła, że mobilne odsłony marek Fire Emblem oraz Animal Crossing wykorzystają model darmowy z mikropłatnościami. Gry mają trafić na rynek jesienią tego roku.

iOS
AND