Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 12 marca 2018, 14:18

autor: Jiker

Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu The Punisher

Prace nad drugą serią serialu The Punisher od Netfliksa idą jak po maśle. Wskazują na to fanowskie zdjęcia z planu marvelowskiego produkcji, jakimi podzielił się na Facebooku jeden z fanów Jona Bernthala.

Zgodnie z planem, wystartowały prace na planie drugiego sezonu serialu The Punisher od Netfliksa. Informacje potwierdził jeden z fanów bohatera granego przez Jona Bernthala (The Walking Dead, Wilk z Wall Street), Scott Schmeizer, który opublikował na Facebooku kilka zdjęć z ucharakteryzowanym aktorem w roli głównej (dzięki, Screenrant).

Prace nad drugim sezonem serialu The Punisher idą jak po maśle. - Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu The Punisher - wiadomość - 2018-03-12
Prace nad drugim sezonem serialu The Punisher idą jak po maśle.

Fotografie zostały wykonane w Bellmore na Long Island. W tym czasie Bernthal miał kręcić sceny barowej bijatyki oraz strzelaniny. Wygląda na to, że Nowy Jork będzie podstawowym miejscem akcji drugiego sezonu, ale nie oznacza to, że jedynym – podobno wydarzenia przeniosą się też do niewielkiego miasteczka w stanie Ohio.

O tym, że drugi sezon Marvel’s The Punisher powstanie, dowiedzieliśmy się ledwie trzy miesiące temu. Natomiast przed miesiącem ogłoszono, że aktorzy wejdą na plan zdjęciowy pod koniec lutego. Prace nad produkcją idą zatem jak w zegarku, co powinno ucieszyć osoby, którym przypadła do gustu pierwsza seria przygód byłego żołnierza wypowiadającego bezkompromisową wojnę przestępczości. Zdjęcia potrwają do końca lipca, a premiera na Netfliksie jest planowana na początku 2019 roku.

Jon Bernthal na planie drugiej serii The Punisher. Źródło: Facebook Scotta Schmeizera. - Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu The Punisher - wiadomość - 2018-03-12
Jon Bernthal na planie drugiej serii The Punisher. Źródło: Facebook Scotta Schmeizera.

Do premiery pierwszego sezonu doszło 6 listopada 2017 roku. Serial wzbudził ambiwalentne uczucia. Jest chwalony za grę aktorską, klimat i bezkompromisową brutalność, a z krytyką spotkała się pełna dłużyzn fabuła. W serwisie Rotten Tomatoes 62% recenzentów oceniło go pozytywnie. Według plotek, w kontynuacji Frank Castle ponownie otrze się o śmierć i będzie wracać do zdrowia pod czujnym okiem małomiasteczkowego szeryfa.

  1. Marvel’s The Punisher na Netflix.com