Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 stycznia 2019, 10:28

autor: Czarny Wilk

Drugie sezony The Punisher i Star Trek Discovery debiutują na Netfliksie

Oferta giganta VoD została dziś rozszerzona o kolejne odcinki popularnych seriali. Oprócz tego na Netfliksie zadebiutowała nowa wersja Carmen Sandiego oraz film postapokaliptyczny IO.

Netflix zafundował miłośnikom seriali i filmów sporo powodów, by ci nie odrywali wzroku od telewizorów lub monitorów. Dziś około godziny 9:00 na platformie zadebiutowały wyczekiwane drugie sezony Punishera oraz Star Trek: Discovery. W przypadku tego pierwszego tytułu otrzymaliśmy od razu wszystkie wchodzące w skład serii trzynaście odcinków, fani Star Treka na razie muszą zadowolić się jednym epizodem.

Netflix zaszalał. - Drugie sezony The Punisher i Star Trek Discovery debiutują na Netfliksie - wiadomość - 2019-01-18
Netflix zaszalał.

Marvel’s The Punisher to oparty na komiksach wydawnictwa Marvel serial kryminalny z Jonem Bernthalem w roli głównej. Produkcja jest częścią kinowego uniwersum Marvela, związaną przede wszystkim z innym netfliksowym serialem, Daredevilem (w którym zresztą tutejsza wersja Punishera zadebiutowała). Brutalny charakter pierwszego sezonu oraz poważna, dorosła fabuła zjednały sobie wielu fanów, którzy oczekują podobnego stylu oraz jakości po jego kontynuacji. Pierwsze wrażenia naszego redaktora zdają się sugerować, że twórcom udało się utrzymać wysoki poziom.

Star Trek: Discovery to serialowy powrót do jednego z najpopularniejszych uniwersów science fiction. Akcja produkcji rozgrywa się przed wydarzeniami z klasycznej serii telewizyjnej. Twórcy mieli ambicję stworzyć Star Treka dla nowych pokoleń, z jednej strony bardziej efektownego od starych seriali, z drugiej stonowanego względem zbyt efekciarskich filmów kinowych z ostatnich lat. Zdaniem wielu osób w pierwszym sezonie udało im się to zadanie.

Oprócz Punishera i Star Treka, na Netfliksie zadebiutowały dzisiaj także dwa inne ciekawe tytuły. Pierwszym z nich jest pełen sezon Carmen Sandiego, nowej wersji znanej także w naszym kraju kreskówki Gdzie się podziała Carmen Sandiego? Produkcja opowiada genezę przyszłej najsławniejszej złodziejki świata. Druga interesująca premiera to IO, film postapokaliptyczny z Margaret Quallay i Anthonym Mackiem w rolach głównych.

  1. Netflix