Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 grudnia 2017, 10:43

The Punisher z drugim sezonem na Netfliksie

Netfliksowy serial The Punisher z Jonem Bernthalem w tytułowej roli powróci z drugim sezonem. Wieści zostały ogłoszone na Twitterze serii.

Wojna Franka Castle’a potrwa jeszcze przynajmniej jeden sezon. - The Punisher z drugim sezonem na Netfliksie - wiadomość - 2017-12-13
Wojna Franka Castle’a potrwa jeszcze przynajmniej jeden sezon.

The Punisher – serial z Jonem Bernthalem w roli głównej, który zadebiutował na Netfliksie niecały miesiąc temu – powróci z kolejnym sezonem. Wieściami podzielono się za pośrednictwem Twittera we wtorek po południu. Fani Franka Castle’a mają powody do zadowolenia, bowiem mimo raczej pozytywnego odbioru pierwszego sezonu (61% na Rotten Tomatoes, z równoczesną oceną na poziomie 94% ze strony publiczności), wysoki poziom brutalności tej produkcji, w połączeniu z tematyką i obecnym klimatem polityczno-społecznym w USA (premiera pierwszego sezonu została przesunięta z uwagi na strzelaninę w Las Vegas), mogły rodzić obawę o przyszłość Punishera w telewizji. Jak widać, na szczęście nieuzasadnione.

Jon Bernthal po raz pierwszy wcielił się w Punishera przy okazji drugiego sezonu netfliksowego Daredevila, kiedy to zaskarbił sobie przychylność publiczności. Na fali tej popularności firma zdecydowała się dać zielone światło nieplanowanemu wcześniej spin-offowi, którego przygotowaniem zajął się Steve Lightfoot (Hannibal). W produkcji wystąpili również m.in. Ebon Moss-Bachrach (David Lieberman/Micro), Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani) oraz – gościnnie – znana z Daredevila i True Blood Deborah Ann Wolf (Karen Page).

Na razie nie wiadomo, kiedy drugi sezon The Punishera zadebiutuje, ale z uwagi na terminy i kalendarze produkcyjne, raczej nie należy się go spodziewać przed rokiem 2019. Mamy natomiast pierwsze plotki na temat tego, z kim Frank Castle może zmierzyć się następnym razem.

Jednym z czarnych charakterów, których uwielbiam jest Barracuda. Sądzę, że jest strasznie zabawny. Lubię też O’Brien. Uważam, że zawsze była naprawdę spoko. Te dwie postacie wyróżniają się na pierwszy rzut oka, ale tam jest pełno świetnych bohaterów. To fantastyczna piaskownica do zabawy – powiedział w wywiadzie dla Hollywood Reportera Steve Lightfoot.

  1. The Punisher – Twitter
  2. Netflix – strona główna