Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2015, 09:16

autor: "Luc"

Triad Wars – ruszyła kolejna faza beta-testów sieciowego następcy Sleeping Dogs

Mafijne porachunki na ulicach Hong Kongu to temat niezwykle nośny, choć rzadko wykorzystywany w grach wideo. Stawiające na ten motyw Sleeping Dogs okazało się bardzo klimatyczne, a od teraz chętni mogą wziąć udział w testach jego sieciowej wersji, tj. Triad Wars.

Tym razem nie udajemy członka mafii, lecz naprawdę nim jesteśmy. - Triad Wars – ruszyła kolejna faza beta-testów sieciowego następcy Sleeping Dogs - wiadomość - 2015-03-25
Tym razem nie udajemy członka mafii, lecz naprawdę nim jesteśmy.

Niedawno wydane Sleeping Dogs: Definitive Edition przypomniało wszystkim o tym, jak świetną i klimatyczną produkcją było oryginalne Sleeping Dogs. Choć studio United Front Games ani wydawca serii, czyli Square Enix, nie planują w najbliższej przyszłości stworzenia bezpośredniej kontynuacji, stęsknieni za mafijnymi pojedynkami na ulicach Hong Kongu mogą od niedawna testować Triad Wars – sieciową produkcję ujawnioną we wrześniu minionego roku, która rozgrywa się dokładnie w tych klimatach. Zamknięta beta wersji na PC, która rozpoczęła się kilka miesięcy temu, właśnie wkroczyła w kolejną fazę i twórcy tytułu rozsyłają kody do losowo wybranych osób, które zarejestrowały się na oficjalnej stronie. Tego, do kiedy potrwają obecne testy niestety nie wiemy, wciąż nie ogłoszono także, kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery.

Triad Wars to gra akcji, kładąca nacisk na tryb multiplayer. Pomimo tego, że miejsce akcji jest takie samo jak w przypadku Sleeping Dogs, tym razem wcielamy się w autentycznego członka triady, a nie działającego pod przykrywką policjanta. Naszym głównym zadaniem jest stworzenie gangu oraz zawładnięcie przestępczym imperium. W tym celu wykonujemy różnego rodzaju misje, za które otrzymujemy specjalne nagrody. Te można także nabyć za prawdziwą gotówkę, gra bowiem opiera się o model free-to-play z opcjonalnymi mikrotransakcjami. Gra zostanie wydana na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.