Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 stycznia 2016, 13:15

autor: Entelarmer

Tom Clancy's The Division - znamy termin rozpoczęcia beta-testów

Firma Ubisoft ujawniła datę rozpoczęcia beta-testów gry Tom Clancy's The Division. Tytuł zostanie najpierw udostępniony na konsoli Xbox One (28 stycznia), a 29 stycznia zapoznają się z nim posiadacze PlayStation 4 oraz PC.

O rozpoczęciu beta-testów gry Tom Clancy’s Division w styczniu po raz pierwszy usłyszeliśmy na początku tego tygodnia, a potwierdzenie tej informacji uzyskaliśmy dzięki zawartości mobilnej wersji aplikacji Uplay. Dziś zaś firma Ubisoft podała dokładne daty dla wszystkich platform. Najwcześniej, 28 stycznia, z kolejną grą sygnowaną nazwiskiem popularnego pisarza zapoznają się posiadacze konsoli Xbox One w ramach ekskluzywnego dnia dla edycji na urządzenie firmy Microsoft. Dzień później (29 stycznia) beta Division zostanie udostępniona na PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Testy dobiegną końca 31 stycznia (na wszystkich platformach).

Do rozpoczęcia beta-testów The Division zostały dwa tygodnie - Tom Clancy's The Division - znamy termin rozpoczęcia beta-testów - wiadomość - 2016-01-15
Do rozpoczęcia beta-testów The Division zostały dwa tygodnie

Aby wziąć udział w becie, trzeba złożyć zamówienie przedpremierowe na Tom Clancy’s The Division na wybraną platformę i otrzymać specjalny kod, który należy wpisać na oficjalnej stronie gry (w przypadku zamówień w sklepach Xbox, PlayStation czy na platformie Steam dostęp do testów przyznawany jest automatycznie). Można też zarejestrować się na oficjalnej stronie gry i dołączyć do listy oczekujących, ale nie gwarantuje to dołączenia do testów. Przypomnijmy również, że wymagane jest konto UPlay, aczkolwiek nie trzeba być subskrybentem Xbox Live Gold czy PlayStation Plus (choć może to ograniczyć dostęp do niektórych trybów rozgrywki).

Tom Clancy’s The Division to najnowsza produkcja sygnowana nazwiskiem słynnego pisarza, znanego z powieści sensacyjnych. Tytuł tworzony jest z myślą o grze wieloosobowej i kooperacji, a jego akcja została osadzona w niedalekiej przyszłości, w której Stany Zjednoczone zmagają się z epidemią groźnego wirusa, wywołaną przez organizację terrorystyczną. Gracze wcielają się w rolę członka tytułowego oddziału The Division. Rozgrywka łączy elementy taktycznej strzelaniny w stylu Ghost Recon z elementami RPG, takimi jak system rozwoju postaci. Gra ma ukazać się 8 marca na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

TWOIM ZDANIEM

Na jakiej platformie testujesz betę Tom Clancy’s The Division?

PC
72,9%
PlayStation 4
18,5%
Xbox One
8,6%
Zobacz inne ankiety