Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2016, 16:25

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Beta-testy Tom Clancy’s The Division jeszcze w styczniu

Niedawna plotka o rozpoczęciu beta-testów Tom Clancy’s The Division 29 stycznia najprawdopodobniej okazała się prawdziwa, co potwierdzają dane z mobilnej aplikacji Uplay.

Okazja do przetestowania enigmatycznego The Division trafi się jeszcze w styczniu. - Beta-testy Tom Clancy’s The Division jeszcze w styczniu - wiadomość - 2016-01-13
Okazja do przetestowania enigmatycznego The Division trafi się jeszcze w styczniu.

Serwis WCCFtech dotarł do ciekawej informacji zawartej w mobilnej wersji aplikacji Uplay. Otóż wszystko wskazuje na to, że niedawno rozpuszczona plotka o rzekomym styczniowym starcie beta-testów gry Tom Clancy’s The Division jest prawdziwa. Choć wyżej wspomniane źródło nie podaje konkretnej daty, to bezsprzecznie wspomnianym miesiącem jest styczeń. Domniemany termin, tj. 29 stycznia, wydaje się dość przystępny, wszak wypada on w piątek, a poza tym daje wystarczający zapas czasu do zapowiedzi bety. Jak ostatecznie potoczą się sprawy? Cóż, oprócz zwykłego opóźnienia startu – co w dobie wiecznie przekładanych premier nie powinno nikogo dziwić – mogą się również zdarzyć wpadki w rodzaju tej, którą końcem ubiegłego roku zaliczyło Rainbow Six: Siege. Dla przypomnienia: otwarta beta owej taktycznej strzelanki została opóźniona ze względu na problemy techniczne.

Tom Clancy’s The Division ma planowo zadebiutować 8 marca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.