Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2014, 15:49

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Tom Clancy's The Division ukaże się jednak w 2014 roku?

Nie tak dawno temu informowaliśmy, że wyczekiwana sieciowa gra RPG Tom Clancy's The Division ukaże się najwcześniej w kwietniu 2015 roku. Serwis VG24/7 otrzymał jednak plan wydawniczy koncernu Ubisoft, z którego wynika, że tytuł, wraz z wyścigową produkcją The Crew, trafi na rynek jeszcze w tym roku. Doniesienia te nie zostały jednak potwierdzone przez wydawcę.

Pojawiły się nowe informacje dotyczące premier dwóch wyczekiwanych produkcji ze stajni firmy Ubisoft - Tom Clancy's The Division i The Crew. Ostatnio donosiliśmy, że sieciowa gra RPG zadebiutuje najwcześniej w kwietniu 2015 roku. Dziś jednak okazało się, że nastąpi to jeszcze w tym roku. Wieści pochodzą z serwisu VG24/7, którego przedstawiciel otrzymał harmonogram premier zaplanowanych na bieżący rok, z którego wynika, że tytuł studia Massive Entertainment zadebiutuje w przeciągu najbliższych dziewięciu miesięcy. To samo spotka ciekawie zapowiadającą się grę wyścigową z otwartym światem, powstającą u deweloperów z Ivory Tower, z myślą o konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Informacje te nie zostały jednak potwierdzone przez wydawcę, więc niekoniecznie są prawdziwe.

Tom Clancy's The Division ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC. - Tom Clancy's The Division ukaże się jednak w 2014 roku? - wiadomość - 2014-03-07
Tom Clancy's The Division ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC.

Musimy poczekać na wyjaśnienie sytuacji, ale przy okazji warto wspomnieć, że wczoraj oficjalnej daty premiery doczekał się inny, bardzo wyczekiwany projekt Ubisoftu – Watch Dogs, który trafi na konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One oraz komputery PC 27 maja. Oprócz niego z pewnością, jak zresztą co roku, otrzymamy kolejną odsłonę serii Assassin's Creed i nowe Just Dance, wspomniane wcześniej Tom Clancy's The Division oraz The Crew plus jeden tajemniczy projekt, o którym mówi się, że ma to być Far Cry 4. Czekamy zatem na dalsze informacje z obozu francuskiego wydawcy.

Tom Clancy's The Division ukaże się jednak w 2014 roku? - ilustracja #3The Crew to gra wyścigowa tworzona w studiu Ivory Tower, złożonym przez byłych pracowników Eden Games (Test Drive Unlimited). Tytuł, podobnie jak szykowany z myślą o PlayStation 4 DriveClub, kładzie wielki nacisk na aspekty społecznościowe. Warto także wspomnieć, ze zabawa odbywać się będzie w dużym, otwartym świecie.

Z kolei Tom Clancy's The Division to sieciowa gra RPG, z akcją rozgrywającą się w pogrążonym w chaosie Nowym Jorku, w którym porządek próbują zaprowadzić członkowie tajnej agencji. Produkcja wyróżnia się nie tylko podejściem do rozgrywki, ale również świetną oprawą graficzną, uzyskaną dzięki technologii Snowdrop.