Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2015, 20:22

autor: Ender

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege – premiera 16 października?

Według niepotwierdzonych informacji jednego ze sklepów internetowych, gra Tom Clancy's Rainbow Six: Siege pojawi się w europejskich sklepach 16 października tego roku. Produkcja nastawiona na rozgrywki wieloosobowe tworzona jest z myślą o konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

O grze dowiedzieliśmy się po raz pierwszy podczas ubiegłorocznych targów E3 - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege – premiera 16 października? - wiadomość - 2015-03-26
O grze dowiedzieliśmy się po raz pierwszy podczas ubiegłorocznych targów E3

Tom Clancy’s: Rainbow Six: Siege zostało zapowiedziane przez firmę Ubisoft podczas ubiegłorocznych targów E3, spotykając się z dość dużym zainteresowaniem fanów drużynowych shooterów. Produkcja była już testowana podczas zamkniętych testów alfa, a w niedługim czasie powinna zostać udostępniona także pod postacią wersji beta. Mimo, że zapoznaliśmy się z wieloma szczegółami dotyczącymi rozgrywki nadal nie znamy daty premiery gry. Być może jakieś konkretne informacje na jej temat posiadał włoski sklep GameStop. Według jego załogi Tom Clancy’s: Rainbow Six: Siege powinno zadebiutować w Europie 16 października tego roku.

Zapowiedź ta pojawiła się na chwilę na stronie internetowej sprzedawcy a następnie została szybko usunięta. Przed tym wydarzeniem zdążyła jednak zostać zachowana przez redaktorów serwisu Tell me About Games. Nie od dziś wiadomo, ze duże sieci sprzedaży, zwłaszcza tak wpływowe jak GameStop, posiadają zawczasu konkretne dane dotyczące premier największych przebojów. Jest więc prawdopodobne, że Włosi nie pomylili się i w Tom Clancy’s: Rainbow Six Siege zagramy jesienią.

Informacje o dacie premiery zostały dość szybko usunięte z głównej strony sklepu Żródło: www.tmag.it - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege – premiera 16 października? - wiadomość - 2015-03-26
Informacje o dacie premiery zostały dość szybko usunięte z głównej strony sklepu Żródło: www.tmag.it

Najnowsza odsłona serii Tom Clancy's Rainbow Six skupiać ma się na rozgrywkach wieloosobowych. Gracze przejmą kontrolę nad terrorystami lub antyterrorystami i rywalizują ze sobą w różnych trybach zabawy, podczas których wykorzystują rozmaite rodzaje broni i ekwipunku. Znakomita część potyczek rozgrywana jest w stosunkowo małych i ograniczonych lokacjach, co zrekompensować ma złożony system destrukcji otoczenia.

  1. Strona internetowa gry Rainbow Six: Siege