Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2017, 09:02

autor: Góral

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands z wersją trial na PS4 i XOne

Firma Ubisoft udostępniła na konsolach PlayStation 4 i Xbox One pięciogodzinną wersję trial gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, pozwalającą zapoznać się z każdym aspektem produkcji.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands z wersją trial na PS4 i XOne - ilustracja #1

W marcu bieżącego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych zadebiutowała gra Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands od firmy Ubisoft. Tytuł okazał się fajną propozycją dla miłośników strzelanek, a przede wszystkim dla fanów co-opa. Produkcja nie tylko zebrała pozytywne (w miarę) opinie w mediach, ale też została doceniona przez graczy, stając się najlepiej sprzedającą się tegoroczną pozycją francuskiego koncernu. Jeżeli jednak nie zaliczacie się do grona osób, które zdecydowały się zainwestować pieniądze w ten tytuł, to być może rozwiejecie swoje wątpliwości dzięki udostępnionej wersji trial.

Trial Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands:
  • darmowa wersja gry, pozwalająca na zabawę przez pięć godzin;
  • oferuje dostęp do całej zawartości;
  • poczynione postępy w trialu zostaną przeniesione do pełnej wersji, gdy zdecydujecie się na jej zakup.

Niestety, skorzystają z niej tylko użytkownicy konsol PlayStation 4 i Xbox One, którzy mogą się bawić całą zawartością Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands przez pięć godzin. Oznacza to, że macie dostęp do całej mapy, rozgrywki samemu lub w co-opie (o ile posiadacie aktywne abonamenty PlayStation Plus lub Xbox Live Godld) itd. Postępy w rozgrywce są zapisywane, więc jeżeli po wykorzystaniu czasu zdecydujecie się na zakup pełnej wersji, to rozpoczniecie zabawę tam, gdzie ją skończyliście.

Jeżeli pokochacie „podstawkę”, to pamiętajcie, że gra otrzymała już dwa dodatki – Narco Road z kwietnia i Fallen Ghosts z czerwca. Wprowadzają one nowe misje fabularne i poboczne, nieznanych wcześniej przeciwników czy dodatkowe uzbrojenie.