Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 września 2018, 12:01

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands z darmowym weekendem

Firma Ubisoft zapowiedziała darmowy weekend Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Zabawa ruszy jutro i obejmie zarówno pecety, jak i konsole Xbox One i PlayStation 4.

Gra ukazała się w marcu ubiegłego roku. - Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands z darmowym weekendem - wiadomość - 2018-09-19
Gra ukazała się w marcu ubiegłego roku.
GHOST RECON: WILDLANDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 7 marca 2017 r.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands zadebiutowało półtora roku temu, ale jeśli do tej pory nie mieliście okazji sprawdzić tego tytułu, to za kilka dni będziecie mogli to zrobić bez płacenia. Firma Ubisoft zapowiedziała bowiem kolejny darmowy weekend z tą grą. Tym razem w zabawie wezmą udział posiadacze pecetów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4, czyli wszystkich platform, na których ukazał się ten projekt.

Terminy darmowego weekendu prezentują się następująco:

Platforma:

Termin rozpoczęcia:

Termin zakończenia:

PC (Steam)

20 września o 17:00

23 września o 22:00

PC (Uplay)

20 września o 9:00

23 września o 22:00

PlayStation 4

20 września o 9:00

24 września o 19:00

Xbox One

20 września o 9:00

24 września o 19:00

Darmowy weekend jest dobrą okazją do przetestowania produkcji, nawet jeśli już wcześniej mieliście okazję w nią zagrać. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands od dnia premiery jest bowiem bardzo intensywnie rozwijane i dzisiaj jest to znacznie bardziej rozbudowana produkcja niż w dniu rynkowego debiutu.

Przez kilkanaście miesięcy autorzy wzbogacili grę o wiele nowych postaci, broni i map. Pojawiły się również dodatkowe tryby rozgrywki, w tym opcja PvP. Tak mocne wspieranie tytułu po premierze jest jednym z powodów, dla których Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands wciąż cieszy się sporą popularnością. Wczoraj tylko w serwisie Steam w najgorętszym momencie dnia w tytuł ten bawiło się jednocześnie ponad 2,7 tysiąca osób.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Ghost Recon: Wildlands – kooperacja ponad wszystko