Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2012, 21:27

autor: Hed

To nie koniec dodatków do Mass Effect 3 – BioWare szykuje nowe DLC

Następny dodatek do Mass Effect 3 jest w drodze, co potwierdził jeden z producentów ze studia BioWare. Deweloper dodał, że w prace nad rozszerzeniem jest zaangażowanych dziewięciu scenarzystów. To z kolei budzi nadzieje na to, że dostaniemy dużą porcję zawartości.

Kolejny dodatek do Mass Effect 3 jest w drodze. - To nie koniec dodatków do Mass Effect 3 – BioWare szykuje nowe DLC - wiadomość - 2012-12-05
Kolejny dodatek do Mass Effect 3 jest w drodze.

Myśleliście, że Omega będzie ostatnim większym pakietem z zawartością do gry Mass Effect 3? Nic z tego. Jak potwierdził Jos Hendriks, jeden z producentów z BioWare, studio pracuje nad następnym dodatkiem. Hendriks nie chciał zdradzać żadnych szczegółów, chociaż ujawnił, że niezapowiedzianym rozszerzeniem zajmuje się oddział z Edmonton. Podobno w prace nad projektem jest zaangażowanych dziewięciu scenarzystów, co może oznaczać, że jest on spory.

Plotki o nowym DLC pojawiły się na Twitterze kilku osób lub firm powiązanych z grą. Wynika z nich, że w nowym DLC swój udział mają między innymi Sam Hulick, kompozytor muzyki do Mass Effect 3 oraz Seth Green, czyli odtwórca roli Jokera. O pracach nad nową zawartością do trzeciej części serii pisali także Raphael Sbarge (Kaidan) oraz Sascha Dikiciyan. Wspomniany Jos Hendriks potwierdził, że wszystkie osoby mówią o jednym i tym samym projekcie.

Co może znaleźć się w kolejnym DLC? Serwis DSOGaming przytacza kilka plotek, z których wynika, że wrócimy w nim do Cytadeli. Według innych doniesień pakiet może być w pewnym zakresie powiązany z teorią indoktrynacji, co jednak wydaje się mało prawdopodobne. Tak czy inaczej, wiemy, że BioWare kuje żelazo póki gorące i nie zamierza zwalniać tempa z dodatkami. Mass Effect 3 sprzedał się przecież świetnie, więc sporo osób chętnie wróci do przygód komandora Sheparda.

To nie koniec dodatków do Mass Effect 3 – BioWare szykuje nowe DLC - ilustracja #3Mass Effect 3 zadebiutował w marcu tego roku na pecetach i konsolach. Gra spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem i osiągnęła świetny wynik sprzedaży. Od premiery gracze dostali kilka DLC wzbogacających tryb multiplayer o nowe funkcje. Nie brakowało też rozszerzeń fabularnych - Z prochów, Leviathan i Omega. Wiadomo, że jeden z oddziałów BioWare pracuje już nad następną odsłoną serii, która wykorzysta silnik Frostbite 2.

  1. Oficjalna strona serii Mass Effect
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.