Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCX360PS3
Okładka Mass Effect 3: Omega (PC)

Mass Effect 3: Omega

Kolejny duży dodatek DLC do osadzonego w konwencji science fiction RPG-a akcji Mass Effect 3. Rozszerzenie o nazwie Omega rozszerza fabułę gry podstawowej o nowe wątki, dając graczom możliwość ponownego odwiedzenia znanej z "dwójki" tytułowej stacji kosmicznej.

To jest dodatek do gry Mass Effect 3.

RPG | TPP | science fiction | TPS | RPG akcji | Role-playing shooter

Okładka Mass Effect 3: Omega (PC)

data premiery gry:

27lis2012

PC X360

28lis2012

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mass Effect 3: Omega to kolejny dodatek do popularnego RPG akcji studia BioWare, skupiający się na zawartości dla trybu single player i poszerzaniu fabuły Mass Effect 3 o nowe wątki.

Dodatek Omega pozwala nam pomóc Arii, niedawnej władczyni tytułowej stacji Omega, zdetronizowanej przez wojska organizacji Cerberus. Shepard spotka na swojej drodze także Nyreem, turiankę najemniczkę, niegdyś służącą w siłach zbrojnych swojej rasy.

Gracz nie ma możliwości wzięcia na Omegę swojej drużyny. Towarzyszą mu natomiast Aria i Nyreem, obydwie będące potężnymi biotyczkami, i każda z nich ma na stacji własne cele do osiągnięcia.

Mimo, że akcja dodatku dzieje się w lokacji, którą znamy już z Mass Effect 2, to około 80% zawartości zostało stworzone specjalnie na potrzeby DLC Omega. Gracze znajdą też na stacji nowych przeciwników i bronie, a dla naszych towarzyszek zaprojektowano unikalne umiejętności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,3 / 10 na podstawie 314 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7,9 / 10 na podstawie 20 głosów czytelników.

Gry podobne do Mass Effect 3: Omega

Klasyfikacja PEGI Mass Effect 3: Omega

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Mass Effect 3: Omega

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GT lub lepsza)
  • 15 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
  • łącze internetowe
Recenzja DLC Mass Effect 3: Omega - najnowszej przygody komandora Sheparda
Recenzja DLC Mass Effect 3: Omega - najnowszej przygody komandora Sheparda

Recenzja 4 grudnia 2012, 17:21

Skoro elementy tak istotne jak warstwa fabularna oraz gameplay pozostawiają wiele do życzenia, to czy Omega oferuje cokolwiek wartościowego? Na szczęście tak: nowe postacie. Są one naprawdę ciekawe i dysponują unikalnymi umiejętnościami, które umilają rozgrywkę. Dialogi między Arią i Nyreen, kobietą z rasy turian, aż kipią od gwałtownych emocji, dzięki czemu słucha się ich z przyjemnością. Szkoda więc, że obie panie można przyłączyć do drużyny jedynie w obrębie omawianego dodatku – później są już niedostępne.

PC
X360
PS3