Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2012, 19:53

autor: Hed

Potwierdzono Mass Effect 3: Omega – premiera dodatku w listopadzie

Omega to nowy dodatek do gry Mass Effect 3, który zostanie wydany w przyszłym miesiącu. Podobno będzie to jedno z największych rozszerzeń, jakie stworzyło BioWare.

Potwierdzono Mass Effect 3: Omega – premiera dodatku w listopadzie - ilustracja #1
Mass Effect 3: Omega to kolejny dodatek do gry.

Firma BioWare zapowiedziała kolejny dodatek do gry Mass Effect 3 – otrzymał on nazwę Omega i najwyraźniej będzie jednym z większych pakietów z zawartością w historii serii. Rozszerzenie trafi do sprzedaży 27 listopada na Xboksie 360, PlayStation 3 i PC. W zależności od platformy zapłacimy za nie 1200 punktów Microsoftu lub 15 dolarów (czyli ok. 47 złotych). Wzmianki na temat tej przygody odkryli wcześniej sami gracze w plikach gry.

Informacje o dodatku potwierdził Michael Gamble, producent trzeciej odsłony Mass Effect, w wywiadzie przeprowadzonym podczas imprezy Comic-Con, który został usunięty z sieci. Jeśli wierzyć zapewnieniom dewelopera, solowa przygoda z Omega będzie dwukrotnie większa od najobszerniejszego DLC, jakie Mass Effect 3 otrzymał do tej pory. Gamble miał zapewne na myśli rozszerzenie Leviathan, wydane w sierpniu.

W Omega wrócimy na tytułową stację, aby pomóc Arii T'loak w walce z oddziałami Cerberusa, dowodzonymi przez generała Petrovskiego. Historia jest kontynuacją wątku opowiedzianego w jednym z komiksów Mass Effect. Wiadomo, że podczas misji trafimy na nowych przeciwników. Fani serii odkryli wcześniej, że zadanie poświęcone stacji Omega znajdowało się we wczesnych wersjach scenariusza gry, ale później zostało wycięte.

  1. Oficjalna strona Mass Effect 3