Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2014, 14:06

Titanfall wraca na pierwsze miejsce. Top 10 UK (4 - 10 maja)

Titanfall od Respawn Entertainment wrócił na fotel lidera, kończąc tym samym krótkie panowanie Człowieka-Pająka. Większość tytułów w pierwszej dziesiątce notuje niewielkie straty. Zapraszamy do zapoznania się z listą brytyjskich bestsellerów handlu detalicznego.

Po tygodniu przerwy, Titanfall wraca na pierwsze miejsce. Nie przeszkodził mu w tym nawet spadek sprzedaży. Liczony tydzień do tygodnia, wyniósł on 25%. Dobre wyniki dzieła firmy Respawn Entertainment spowodowały przedłużenie umowy z wydawcą, czyli Electronic Arts, a tym samym mamy świadomość pod czyim szyldem ukaże się kontynuacja walk ludzi i wspierających ich wielkich maszyn.

Zmniejszone zainteresowanie towarzyszyło jednak także większości pozostałych tytułów na liście. FIFA 14 straciła 14%, a strata w liczbie egzemplarzy do obecnego lidera wyniosła czterysta pudełek. The Amazing Spider-Man 2 został zepchnięty na trzecie miejsce, tracąc 49% w stosunku do poprzedniego notowania.

Jedyną nowością w pierwszej czterdziestce było Bound By Flame, którego debiut odbył się na pozycji dwunastej. Gra nierówna i zbierająca raczej skrajnie rózne oceny.

1.

Titanfall

2.

FIFA 14

3.

The Amazing Spider-Man 2

4.

Minecraft: Xbox 360 Edition

5.

2014 FIFA World Cup Brazil

6.

Call of Duty: Ghosts

7.

LEGO The Movie Videogame

8.

Battlefield 4

9.

LEGO The Hobbit

10.

LEGO Marvel Super Heroes