Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2015, 18:57

autor: Luc

Titanfall – darmowe DLC także dla posiadaczy wersji na PC

Respawn Entertaiment z okazji obchodów rocznicy premiery gry Titanfall postanowiło sprawić fanom niezwykły prezent. Wszyscy posiadacze tytułu mogą od dzisiaj pobrać płatną zawartość całkowicie za darmo.

Wraz z udostępnieniem dodatkowej zawartości za darmo, gra może przeżyć drugą młodość. - Titanfall – darmowe DLC także dla posiadaczy wersji na PC - wiadomość - 2015-03-11
Wraz z udostępnieniem dodatkowej zawartości za darmo, gra może przeżyć drugą młodość.

Kilka godzin temu informowaliśmy Was o niezwykle szczodrym posunięciu studia Respawn Entertaiment – posiadacze gry Titanfall na Xboksa 360 oraz Xboksa One otrzymali całkowicie za darmo wszystkie dotychczasowo wydane, płatne mapy. Sezonowa przepustka kosztowała aż do teraz w polskiej dystrybucji 74,99 złotych, od dzisiaj właściciele konsoli Microsoftu mogli pobrać ją bez żadnych kosztów. W wydanym wówczas komunikacie nie było jednak mowy o graczach pecetowych, co wywołało zresztą drobne poruszenie w fanowskim środowisku. Respawn Entertaiment chwilę temu wydał jednak kolejne oświadczenie, w którym przyznał, że posiadacze gry w wersji na PC także zostali objęci promocją. Wszyscy, którzy zakupili Titanfall, mogą z poziomu sklepu Origin pobrać pełen pakiet dodatkowych map przy pomocy pojedynczego kliknięcia. Promocja nie jest ograniczona czasowo – chętni mogą z niej skorzystać w dowolnym momencie, poczynając od tego momentu.

Titanfall to furustyczna strzelanka, oferująca kilka nietypowych rozwiązań. Gracz wciela się w pilota potężnych mechów, jednak w chwili, w której nie siedzi za sterami maszyny może w niezwykle dynamiczny sposób poruszać się po całej mapie m.in. biegając po ścianach czy wykonując podwójne skoki. Gra w momencie premiery zbierała bardzo dobre oceny, ale pewne kontrowersje wywoływał fakt, iż brakowało w niej tradycyjnej kampanii dla pojedynczego gracza. Od wydania, tytuł przeszedł znaczną metamorfozę – twórcy w darmowych aktualizacjach udostępnili m.in. nowe tryby, system rankingowy, a także wprowadzili sporo zmian w przypadku samego balansu rozgrywki.