Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2015, 14:37

autor: Góral

Uncharted 4: A Thief's End przełożone na wiosnę 2016 roku

Studio Naughty Dog poinformowało, że wyczekiwana gra Uncharted 4: A Thief's End nie ukaże się w tym roku. Tytuł trafi na konsolę PlayStation 4 wiosną 2016 roku, gdyż twórcy potrzebują więcej czasu na dopieszczenie swojego nadchodzącego dzieła.

Na oficjalnym blogu PlayStation ujawniono nowy przybliżony termin premiery wyczekiwanej gry Uncharted 4: A Thief's End. Niestety osoby liczące, że kolejna produkcja studia Naughty Dog ukaże się zgodnie z planem, czyli w tym roku, poczują się zawiedzione. Tytuł zadebiutuje bowiem na konsoli PlayStation 4 dopiero wiosną 2016 roku. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka, ale głównie chodzi o chęć dopieszczenia projektu, który musi spełnić nie tylko wysokie standardy samego studia, ale także oczekiwania graczy. Deweloper przeprosił za zaistniałą sytuację, ale obiecał, że nasza cierpliwość zostanie wynagrodzona. Mając w pamięci wcześniejsze dokonania tego dewelopera, chyba można podejrzewać, że nie są to słowa rzucane na wiatr.

Uncharted 4: A Thief's End przełożone na wiosnę 2016 roku - ilustracja #3Uncharted 4: A Thief's End to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji. Akcja rozegra się trzy lata po wydarzeniach ukazanych w trzeciej części. Nathan wiedzie spokojne życie, które przerywa jego brat Sam, proszący go o pomoc. W ten sposób poszukiwacz przygód wplątuje się w kolejne tarapaty. Rozgrywka ma być mniej liniowa w porównaniu do wcześniejszych odsłon, przy czym oczywiście nie będziemy mieć do czynienia z sandboksem, ale podczas eksploracji otrzymamy większą swobodę działania, pozwalającą m.in. unikać niektórych starć z wrogami. Poza tym wszystkim „czwórka” ma być kwintesencją tego, za co gracze pokochali serię Uncharted.