Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2015, 09:56

autor: Góral

Titanfall 2 ukaże się w roku fiskalnym 2017

Szef firmy Electronic Arts, Blake Jorgensen, zdradził, że strzelanka Titanfall 2 ukaże się najpewniej w 2017 roku fiskalnym, czyli w okresie pomiędzy 1 kwietnia 2016 roku, a 31 marca 2017 roku.

O tym, że Titanfall 2 powstaje wiemy od kilku miesięcy, kiedy to szef studia Respawn Entertainment, Vince Zampella, potwierdził wcześniejsze doniesienia w wywiadzie udzielonym dziennikarzowi serwisu IGN. Zbyt wielu szczegółów dotyczących tej produkcji jednak nie znamy. Pewnym jest właściwie tylko to, że gra będzie multiplatformowym projektem i mogą na nią liczyć nie tylko użytkownicy Xboksów i PC-tów, ale także posiadacze PlayStation. Na wczorajszej konferencji z inwestorami, szef firmy Electronic Arts, Blake Jorgensen, zdradził, że Titanfall 2 ukaże się najpewniej w 2017 roku fiskalnym, co w przypadku EA oznacza okres pomiędzy 1 kwietnia 2016 roku, a 31 marca 2017 roku. Można podejrzewać, że realnym terminem premiery będzie końcówka przyszłego roku, kiedy to ukazuje się większość najważniejszych produkcji, chociaż warto zauważyć, że „jedynka” ukazała się w marcu 2014 roku, więc mimo wszystko nie warto się przywiązywać do tego terminu.

Na Titanfall 2 poczekamy jeszcze kilkanaście miesięcy. - Titanfall 2 ukaże się w roku fiskalnym 2017 - wiadomość - 2015-05-06
Na Titanfall 2 poczekamy jeszcze kilkanaście miesięcy.
Titanfall 2 w skrócie:
  • Gatunek: FPS
  • Deweloper: Respawn Entertainment
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Platformy sprzętowe: gra multiplatformowa (najpewniej PC, PS4, XOne)
  • Data premiery: rok fiskalny 2017 (1 kwietnia 2016 - 31 marca 2017 roku)

Warto jeszcze wspomnieć, że „dwójka” doczeka się zmienionej polityki DLC. W odróżnieniu od „jedynki”, w dodatkach oferowane będą rzeczy, które nie podzielą graczy, więc kolejne mapy otrzymywać będziemy za darmo. Niestety w dalszym ciągu nie wiemy, co z kampanią dla jednego gracza, której brak był jedną z największych wad pierwszej części. Sytuacja zostanie wyjaśniona zapewne dopiero podczas oficjalnej zapowiedzi Titanfall 2, jednak nie wiadomo kiedy możemy się jej spodziewać. Może na tegorocznych targach E3 w czerwcu?

Titanfall 2 ukaże się w roku fiskalnym 2017 - ilustracja #2Titanfall to pierwszoosobowa strzelanka stworzona przez studio Respawn Entertainment. Produkcja ukazała się w marcu 2014 roku na konsoli Xbox One i PC-tach, a po miesiącu oczekiwania dotarła także do użytkowników Xboksa 360. Podczas zabawy wcielamy się w żołnierzy przyszłości, którzy charakteryzują się wielką mobilnością, a dodatkowo mogą przyzywać na pole walki tytułowe Tytany, czyli potężne roboty bojowe.