Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2016, 21:16

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Titanfall 2 - rozgrywka z multiplayera oraz szczegóły związane z testami technicznymi

Na targach gamescom doczekaliśmy się prezentacji multiplayera gry Titanfall 2. Dodatkowo poznaliśmy szczegóły związane z nadchodzącymi (beta) testami technicznymi produkcji, które odbędą się w dniach 19-21 sierpnia i 26-28 sierpnia.

Zgodnie ze złożoną obietnicą, firma Electronic Arts zaprezentowała na gamescomie rozgrywkę z multiplayera strzelanki Titanfall 2. Nie jest ona zbyt zaskakująca i w dużym stopniu przypomina to, z czym mieliśmy do czynienia w pierwszej części. Jest więc bieganie po ścianach, rodeo na grzbiecie tytana i cała masa efektownej walki. Fani z pewnością docenią też nowości przygotowywane przez deweloperów, w tym linkę, dzięki której można się przyciągać np. do tytanów, co zresztą da się zaobserwować na poniższym zapisie transmisji. Poza tym pokazano nowe mapy i mechy, które wkrótce będzie dane przetestować także nam.

Dowiedzieliśmy się też o nadchodzących testach technicznych multiplayera gry. Odbędą się one w dwóch etapach – pierwszy w dniach 19-21 sierpnia, a drugi tydzień później, w dniach 26-28 sierpnia. W najbliższy weekend będzie można bawić się w trybach Bounty Hunt (nowa forma rozgrywki 5 vs. 5 graczy, w której będziemy zbierać punkty i „odkładać” je do banku, by nie stracić ich w razie zgonu) i Pilots vs. Pilots (8 vs. 8) na mapach Boomtown oraz Homestead. W drugiej fazie otrzymamy dostęp do tej samej zawartości, a także trybu Amped Hardpoint (wariacja na temat znanego z jedynki Hardpoint Domination) i mapy Forward Base Kodai. W obu przypadkach sprawdzimy tytany Ion i Scorch oraz rozmaite możliwości i gadżety pilotów. Pamiętajcie, że testy dostępne będą tylko dla użytkowników konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Titanfall 2 ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 28 października bieżącego roku. Oprócz prezentowanego dziś multiplayera, produkcja zaoferuje też pełnoprawną kampanię fabularną, której zabrakło w pierwszej części.

Titanfall 2 - rozgrywka z multiplayera oraz szczegóły związane z testami technicznymi - ilustracja #2