Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2016, 09:39

autor: Góral

Titanfall 2 - dziś start testów technicznych

Dziś wieczorem rozpoczną się weekendowe testy techniczne multiplayera gry Titanfall 2. Odpowiednie pliki znajdziecie już w ofertach PlayStation Store i Xbox Games.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w ten weekend będzie można pobawić się w multiplayerze gry Titanfall 2 w ramach testów technicznych przeprowadzanych przez ekipę Respawn Entertainment. Jeżeli jesteście zainteresowani, to możecie już dołączyć do zabawy (tylko w ramach treningu, gdyż multiplayer zostanie odblokowany o godzinie 18:00 czasu polskiego). Wystarczy, że pobierzecie odpowiedni plik z Xbox Store lub PlayStation Store. PC-towcy muszą obejść się smakiem, gdyż jak stwierdzono w oficjalnym FAQ: „Test skupi się na analizie danych serwerowych. Dodanie platformy PC przysporzyłoby trudności technicznych, które mogłyby negatywnie wpłynąć na analizę danych”. Do 21 sierpnia użytkownicy konsol Xbox One i PlayStation 4 będą mogli bawić się dwoma tytanami (Kationa i Spopielacz) oraz korzystać z następujących zdolności pilotów: ostrza pulsacyjnego, liny z hakiem, holopilota oraz stymulanta.

Titanfall 2 - dziś start testów technicznych - ilustracja #1

Deweloperzy udostępnią dwa tryby zabawy – Piloci kontra piloci (8 na 8 osób), w którym walczymy bez wsparcia mechów oraz Łowy (5 na 5 osób). W tej formie rozgrywki trzeba zabijać wrogów z przeciwnej drużyny oraz neutralnej Floty Ocalałych, a następnie potwierdzać kille i otrzymywać w zamian dodatkowe punkty. Zmagania będą się toczyć na mapach Wybuchowo oraz Gospodarstwo. Jeżeli chodzi o bronie, to do wyboru otrzymamy następujące giwery: R-201, Car, Spitfire, L-Star, Kraber oraz Dublet.

To jednak nie wszystko, gdyż w następny weekend, 26–28 sierpnia, odbędzie się druga faza testów. Otrzymamy w niej dostęp do wszystkiego, co zostało przed chwilą wymienione, a także do dodatkowej zdolności pilota (pole maskujące), trybu Obrona umocnień (przejmowanie wyznaczonych punktów), mapy Baza Kodai oraz trzech kolejnych broni – Alternador, Mastiff i EPG-1.

Titanfall 2 ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 28 października bieżącego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach