Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2016, 11:20

autor: Góral

Battlefield 1 i Titanfall 2 doczekają się nowych prezentacji podczas targów gamescom

Deweloperzy gier Battlefield 1 i Titanfall 2 poinformowali, że 16 sierpnia doczekamy się prezentacji multiplayera z obu tytułów. O godzinie 20:00 rozpocznie się transmisja z pokazu produkcji studia Respawn Entertainment, a godzinę później projektu firmy DICE.

Studio DICE ujawniło, że podczas tegorocznych targów gamescom doczekamy się kolejnej prezentacji gry Battlefield 1. Podczas transmisji zaplanowanej na 16 sierpnia na godzinę 21:00 czasu polskiego, zobaczymy w akcji konie oraz poznamy nową mapę, na której walczyć będą drużyny składające się z popularnych youtuberów, gwiazd Twitcha i nie tylko. Ponadto za kilka dni pojawi się również nowy zwiastun produkcji. To jednak nie wszystko, gdyż druga wyczekiwana strzelanka z obozu Electronic Arts – Titanfall 2 – również doczeka się podobnej inicjatywy. W tym przypadku także obejrzymy na żywo zabawę w multiplayerze. Transmisja odbędzie się w tym miejscu również 16 sierpnia, tyle że o godzinie 20:00 czasu polskiego. Szykuje się więc upojny wieczór dla miłośników strzelanek.

Battlefield 1 przeniesie nas w czasy I wojny światowej. - Battlefield 1 i Titanfall 2 doczekają się nowych prezentacji podczas targów gamescom - wiadomość - 2016-08-10
Battlefield 1 przeniesie nas w czasy I wojny światowej.
Battlefield 1 i Titanfall 2 doczekają się nowych prezentacji podczas targów gamescom - ilustracja #2

Battlefield 1 to kolejna odsłona popularnej serii FPS-ów tworzonych przez studio DICE. Tym razem deweloperzy porzucą jednak nowoczesne pola bitwy na rzecz I wojny światowej. Podczas kampanii poznamy losy kilku żołnierzy walczących na różnych frontach, a w multiplayerze możemy liczyć na wielkie starcia maksymalnie 64 osób, przy wykorzystaniu nie tylko broni palnej, ale również czołgów, samolotów, a nawet koni. Gra ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach 21 października bieżącego roku.

Battlefield 1 i Titanfall 2 doczekają się nowych prezentacji podczas targów gamescom - ilustracja #4

Titanfall 2 jest kontynuacją futurystycznej strzelanki z 2014 roku. W odróżnieniu od jedynki, nastawionej tylko na tryb multiplayer, część druga zaoferuje pełnoprawną kampanię, przedstawiającą losy żołnierza, który przez przypadek został pilotem jednego z tytanów, czyli mechów wykorzystywanych na polu walki. Oprócz singla znajdziemy również bardziej rozbudowany multiplayer, z nowymi maszynami oraz gadżetami, w tym np. linką pozwalającą przyciągać przeciwników. Premiera została zaplanowana na 28 października, a gra trafi na PlayStation 4, Xboksa One i PC-ty.