Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2018, 15:04

This is the Police 2 z datą premiery na konsolach

Firma THQ Nordic ujawniła termin debiutu konsolowych wydań This is the Police 2. Drugi rozdział z życia gliniarza ukaże się 25 września na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz Xboksie One.

Premiera This is the Police 2 w zeszłym tygodniu odbyła się bez fanfar, ale ekipa Weappy Studio nie miała też powodów do wstydu (my wystawiliśmy ocenę 7/10). O zadowoleniu twórców oraz wydawcy świadczy ponowne potwierdzenie konsolowej wersji gry na Twitterze. Kontynuacja This is the Police zadebiutuje 25 września na PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch. Tak jak na PC, gra ukaże się wyłącznie w wersji cyfrowej, aczkolwiek niewykluczone, że doczekamy się wydania pudełkowego w późniejszym terminie, jak miało to miejsce w przypadku pierwszej odsłony.

Posiadacze konsol zapoznają się z życiem gliny w przyszłym miesiącu. - This is the Police 2 z datą premiery na konsolach - wiadomość - 2018-08-10
Posiadacze konsol zapoznają się z życiem gliny w przyszłym miesiącu.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej