Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2013, 21:11

autor: Draug

Thief – opublikowano drugi film o fabule i świecie gry

W sieci pojawił się drugi film z gry Thief należący do serii Opowieści z Miasta (znanej pierwotnie jako Stories from The City). W nowym materiale, opatrzonym polskimi napisami przez firmę Cenega, o świecie gry opowiada Królowa Żebraków.

W ubiegłym miesiącu firma Square Enix rozpoczęła Opowieści z Miasta (Stories from The City) – poboczną serię zwiastunów gry Thief, które mają przybliżyć graczom ponure uniwersum i jego mieszkańców. Pierwszy film, wypuszczony na początku listopada, dotyczył byłego włamywacza imieniem Basso.

Z kolei teraz w sieci pojawia się drugi zwiastun ze wspomnianego cyklu, zatytułowany „Królowa Żebraków widzi wszystko” („The Queen of Beggars sees all”). Polski wydawca gry, firma Cenega, opatrzył materiał polskimi napisami (znajdziecie go powyżej). Jego treścią jest opowieść o Mieście (w którym toczy się akcja Thiefa) snuta przez Królową Żebraków – tajemniczą, lecz wpływową, jak się zdaje, postać w przestępczym światku, która najwyraźniej ma pewne plany wobec głównego bohatera.

Wygląda na to, że kultowa broń Garretta powróci. Ale czy sama gra też zasłuży na miano kultowej w swoim czasie? - Thief – opublikowano drugi film o fabule i świecie gry - wiadomość - 2013-12-18
Wygląda na to, że kultowa broń Garretta powróci. Ale czy sama gra też zasłuży na miano kultowej w swoim czasie?

Czwarta odsłona skradnkowej serii ze złodziejem Garrettem w roli głównej ukaże się na rynku w lutym 2014 roku (również w Polsce). Docelowymi platformami sprzętowymi tytułu są pecety oraz konsole Xbox 360, PlayStation 3, Xbox One i PlayStation 4 (przy czym najlepszą oprawę graficzną zaoferuje, jak się niedawno dowiedzieliśmy, wersja na pierwsze z wymienionych urządzeń).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Thief

Thief