Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2014, 09:48

autor: luckie

The Walking Dead: Season Two – Episode 3 już dostępny

The Walking Dead: Season Two – Episode 3 In Harm’s Way jest już dostępny dla posiadaczy PC, PlayStation 3, Xboksa 360, a lada moment również urządzeń mobilnych. Podobnie jak pozostałe, trzeci odcinek nowej gry studia Telltale Games trzyma wysoki poziom i zbiera bardzo pochlebne opinie.

Co takiego Clementine będzie musiała zrobić tym razem, by przetrwać? - The Walking Dead: Season Two – Episode 3 już dostępny - wiadomość - 2014-05-15
Co takiego Clementine będzie musiała zrobić tym razem, by przetrwać?

Fani gier przygodowych od studia Telltale Games z pewnością ze zniecierpliwieniem czekali na kolejny odcinek gry The Walking Dead: Season Two. Trzeci epizod, zatytułowany In Harm’s Way, jest już dostępny dla wszystkich nabywców drugiego sezonu gry opartej na licencji komiksu Żywe Trupynie tylko dla użytkowników PC, lecz także PlayStation 3, Xboksa 360, a lada moment również urządzeń mobilnych (dziś ma pojawić się w App Store). Aby zagrać, posiadacze pecetowej wersji The Walking Dead: Season Two nie muszą podejmować żadnych szczególnych kroków – wystarczy poczekać, aż tytuł zostanie zaktualizowany. Natomiast grający na pozostałych platformach sprzętowych mogą zaopatrzyć się w poszczególne epizody lub zapłacić zawczasu za całą grę.

Lista odcinków The Walking Dead: Season Two
  1. Episode 1: All That Remains – grudzień 2013
  2. Episode 2: A House Divided – marzec 2014
  3. Episode 3: In Harm’s Way – maj 2014
  4. Episode 4: Amid the Ruins – data premiery nieznana
  5. Episode 5: No Going Back – data premiery nieznana

The Walking Dead: Season Two pozwala wcielić się w osieroconą dziewczynkę, Clementine, która usiłuje przetrwać w niebezpiecznym świecie opanowanym przez zombie. Fani produkcji Telltale Games wiedzą, że choć rozgrywka nie jest długa, to można po niej śmiało spodziewać się niezwykłej intensywności, trzymającego w napięciu wątku fabularnego oraz trudnych decyzji moralnych wpływających na wydarzenia na ekranie. Poprzedni odcinek The Walking Dead: Season Two zrobił ogromne wrażenie na graczach i zdaje się, że nie inaczej będzie z epizodem trzecim. Pierwsze opinie na temat In Harm’s Way są bardzo pochlebne – serwis Inside Gaming Daily przyznał mu najwyższą notę 10/10, a IGN 9/10. Wkrótce będziecie też mogli przeczytać naszą recenzję tytułu.

Czwarty, przedostatni odcinek, Amid the Ruins, ukaże się prawdopodobnie za kilka tygodni. Jakiś czas po premierze wszystkich pięciu gra The Walking Dead: Season Two z pewnością trafi do niejednej wyprzedaży, więc jeśli pozwala Wam na to cierpliwość, będzie to dobry sposób na zapoznanie się z całością za stosunkowo niewielkie pieniądze.

  1. Recenzja gry The Walking Dead: A House Divided - wysoka forma utrzymana
  2. Recenzja The Walking Dead: All That Remains - mocny epizod na początek drugiego sezonu
  3. Oficjalna strona serii The Walking Dead