Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2014, 20:49

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

The Walking Dead: Season Two – data premiery czwartego epizodu

Telltale Games ujawniło datę premiery czwartego epizodu gry The Walking Dead: Season Two, który ukaże się już w przyszłym tygodniu. Studio ogłosiło tę informację wraz z publikacją zupełnie nowego trailera omawianego tytułu.

The Walking Dead: Season Two – epizod czwarty zadebiutuje już w przyszłym tygodniu. - The Walking Dead: Season Two – data premiery czwartego epizodu ujawniona - wiadomość - 2014-07-17
The Walking Dead: Season Two – epizod czwarty zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.
W skrócie o The Walking Dead: Season Two:
  • Premiera czwartego epizodu: 22, 23, 24 lipca (w zależności od platformy i regionu)
  • Producent/wydawca: Telltale Games
  • Gatunek: przygodowe, zombie, postapo, point-and-click
  • Platformy docelowe: PC, PS3, PS4, PSV, X360, XOne

Studio Telltale Games ogłosiło dzisiaj datę wydania czwartego epizodu gry The Walking Dead: Season Two. Amid the Ruins – bo taki jest podtytuł przedostatniego odcinka drugiego sezonu – ukaże się w wersji na PC oraz Mac 22 lipca. Tego samego dnia w Stanach Zjednoczonych na rynek trafi też wersja gry przeznaczona na PlayStation 3 oraz PS Vita. Edycje tworzone z myślą o konsoli Xbox 360, a także europejskim PlayStation Store na PS3 i Vitę zadebiutują natomiast dzień później, 23 lipca. Użytkownicy App Store będą musieli natomiast poczekać dwa dni dłużej – do 24 lipca. Jak na razie, nie zostały też ogłoszone daty premier dla wersji przeznaczonych na obecne konsole, urządzenia mobilne, handheldy i mikrokonsole.

Producenci opublikowali także zwiastun Amid the Ruins. Nagranie, które możecie obejrzeć poniżej, zawiera jednak spoilery odnoszące się do poprzedniego epizodu The Walking Dead: Season Two, więc jeżeli macie zamiar jeszcze zapoznać się z tą produkcją i nie chcecie popsuć sobie przyjemności płynącej z gry, pomińcie je.

The Walking Dead: Season Two – data premiery czwartego epizodu ujawniona - ilustracja #2Warto przypomnieć, że The Walking Dead: Season Two od Telltale Games stanowi bezpośrednią kontynuację części sprzed dwóch lat. Tym razem wcielamy się w Clementine, młodą dziewczynę, która niemal samotnie musi stawiać czoła wszystkich trudnościom czyhającym na nią w świecie opanowanym przez zombie. W Amid the Ruins nasza bohaterka będzie musiała zrozumieć, że niebezpieczeństwo – zgodnie z tym, co ujawnili twórcy przy okazji publikacji powyższego zwiastuna - może pochodzić również ze strony jej sojuszników.