Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 września 2018, 09:17

autor: Entelarmer

The Tiny Bang Story za darmo na Steamie

Ruszyła kolejna promocja na darmową grę na Steamie. Do wieczora gracze mogą pobrać za darmo dwuwymiarową przygodówkę The Tiny Bang Story.

Promocje cyfrowe pozwalające na pobranie za darmo pełnych wersji gier nie są już niczym dziwnym dla graczy. Tym razem padło na The Tiny Bang Story – dwuwymiarową przygodówkę z 2011 roku od studia Colibri Games. Grę możecie zdobyć za darmo na Steamie do godziny 19:00. Tradycyjnie przypominamy, że pozyskane w ten sposób produkcje pozostaną w waszej bibliotece gier na zawsze, nawet po zakończeniu promocji.

Debiutancki projekt Colibri Games można dziś pobrać za darmo. - The Tiny Bang Story za darmo na Steamie - wiadomość - 2018-09-25
Debiutancki projekt Colibri Games można dziś pobrać za darmo.

Historia The Tiny Bang Story rozgrywa się na niewielkiej planecie, w którą zaraz na początku gry uderza meteoryt. Zadaniem graczy jest naprawienie rozmaitych mechanizmów, by zapobiec ostatecznemu zniszczeniu świata. Przez pięć rozdziałów przemierzamy ręcznie rysowany świat, rozwiązując przy tym zagadki, naprawiając maszyny i grając w ponad 30 minigier. W trakcie zabawy nie pada ani jedno słowo – narracja ma charakter niemal wyłącznie wizualny. Całość przywodzi na myśl kultowe Machinarium i inne produkcje studia Amanita Design, aczkolwiek zespół Colibri Games zdecydował się na wykorzystanie bogatszej palety kolorów.