Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2015, 12:27

autor: Góral

The Technomancer - stwory z Marsa na nowych screenach z gry

Doczekalismy się kilku nowych screenów z nadchodzącego RPG akcji The Technomancer od studia Spiders. Tym razem postanowiono zaprezentować stwory zamieszkujące Marsa. Premiera produkcji na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC planowana jest na 2016 rok.

The Technomancer - przerośnięty, marsjański pasikonik. - The Technomancer - stwory z Marsa na nowych screenach z gry - wiadomość - 2015-12-29
The Technomancer - przerośnięty, marsjański pasikonik.

Firma Focus Home Interactive, wydawca gry The Technomancer od studia Spiders, opublikowała garść nowych screenów z produkcji nadchodzącej na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery PC. Możemy na nich zobaczyć różne rodzaje stworów zamieszkujących planetę Mars, na której będzie się rozgrywać cała historia.

The Technomancer - na Marsie, podobnie jak w Polsce, czasami dokuczają komary. - The Technomancer - stwory z Marsa na nowych screenach z gry - wiadomość - 2015-12-29
The Technomancer - na Marsie, podobnie jak w Polsce, czasami dokuczają komary.
The Technomancer w skrócie:
  • RPG akcji od studia Spiders
  • Miejscem akcji będzie Mars, a gracze wcielą się we władających elektrycznością Technomancerów
  • Produkcja ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach PC

The Technomancer będzie grą RPG akcji, w której wcielimy się w jednego z młodych Technomancerów, czyli wojowników potrafiących władać elektrycznością dzięki implantom i modyfikacjom genetycznym. Naszym zadaniem będzie odszukanie unikalnych ziemskich artefaktów, będących źródłem cennej wiedzy. Akcja produkcji rozegra się na Marsie, który został doprowadzony do upadku przez liczne wojny, więc siłą rzeczy nie jest to miejsce piękne, przyjazne i bezpieczne, a wręcz przeciwnie. Tytuł jest swego rodzaju nieformalną kontynuacją gry RPG Mars: War Logs z 2013 roku, która wielkiej furory nie zrobiła, ale zdobyła pewne grono fanów, co widać chociażby po komentarzach w naszej encyklopedii. W przypadku The Technomancer raczej też nie ma co liczyć na wielki hit, ale może wyjść z tego całkiem przyjemna produkcja.

Premiera gry ma się odbyć w pierwszych miesiącach 2016 roku, jednak dokładny termin debiutu nie jest jeszcze znany.

The Technomancer - stwory z Marsa na nowych screenach z gry - ilustracja #4

Za The Technomancer odpowiada założone w 2008 roku francuskie studio Spiders. Deweloper ten nie ma na swoim koncie wielkich hitów, ale zapisał się w pamięci części graczy takimi produkcjami jak Of Orcs and Men (stworzona wspólnie z ekipą Cyanide Studio), czy też zeszłoroczne Bound by Flame.