Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2019, 09:17

The Surge 2 – nowy zwiastun fabularny

Studio Deck13 Interactive i firma Focus Home Interactive wypuściły nowy zwiastun gry The Surge 2. Filmik koncentruje się na zaprezentowaniu tła fabularnego tej produkcji.

THE SURGE 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Deck13 Interactive
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 24 września 2019 r.

Do premiery The Surge 2 pozostało raptem dziesięć dni. Nic więc dziwnego, że ostatnio jesteśmy zasypywani świeżymi materiałami wideo z tego projektu. Najnowszy zwiastun prezentuje tło fabularne gry.

Przypomnijmy, że The Surge 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra zadebiutuje na rynku 24 września tego roku. Na wszystkich platformach sprzętowych zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

W The Surge 2 zagramy 24 września. - The Surge 2 – nowy zwiastun fabularny - wiadomość - 2019-09-15
W The Surge 2 zagramy 24 września.

Warto wspomnieć, że ostatnie tygodnie okazały się bardzo owocne dla graczy czekających na premierę The Surge 2. Autorzy przywieźli na targi gamescom prawie ukończoną wersję gry, dzięki czemu mogliśmy obejrzeć obszerny pokaz rozgrywki, dający dobre pojecie o tym, co zaoferuje pełne wydanie. Twórcy wypuścili także zwiastuny koncentrujące się na systemie walki oraz mechanice ulepszania pancerza wspomaganego, która obraca się wokół wykorzystywania części zabranych wrogom.

Twórcy opowiedzieli również o wykorzystanym w grze własnym silniku FLEDGE, który rozwijają od 2009 roku. W porównaniu z wersją z pierwszego The Surge, technologia, na której zbudowano kontynuację, została mocno ulepszona, zwłaszcza pod względem optymalizacji. Dzięki temu na konsolach Xbox One X i PlayStation 4 Pro gra będzie działała w 60 klatkach na sekundę.

  1. Oficjalna strona gry