Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2021, 18:40

The Sims 4 Zjawiska paranormalne - szczegóły i data premiery DLC

Zapowiedziano pierwszy w tym roku pakiet akcesoriów do The Sims 4, noszący nazwę Zjawiska paranormalne. Ma on zadebiutować 26 stycznia i skupiać się na aspektach rozgrywki związanych z duchami.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś ujawniony został kolejny pakiet akcesoriów do The Sims 4, zatytułowany Zjawiska paranormalne. Skupi się on na wszelakich interakcjach związanych z duchami, rozbudowując ten aspekt rozgrywki. Jego premiera przewidziana została na 26 stycznia.

Największą atrakcją, którą wprowadzi pakiet, jest nowy typ parceli – Nawiedzone Domostwo, w którym to po zmroku panują zjawy wszelakiej maści. Aby sobie z tym poradzić, należy przeprowadzić seans spirytystyczny. Z jego pomocą można wywołać pomocnego ducha Guidry'ego, oczyścić dom z negatywnej energii oraz odesłać dusze w zaświaty.

Oprócz tego pakiet akcesoriów dodaje także szereg pomniejszych elementów, w tym karierę detektywa paranormalnego, umiejętność medium oraz nowe ubrania dla simów. Powrócić ma również znana z poprzednich odsłon cyklu nieumarła pokojówka – Kościlda.

  1. Efekt IKEA, czyli jak uwierzyliśmy, że akcesoria do Sims 4 są super (choć nie są)
  2. The Sims 4 – poradnik do gry
  3. Maxis Studios – strona oficjalna
  4. The Sims 4 – strona oficjalna