Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2015, 10:40

The Sims 4: Ucieczka w plener debiutuje na Origin

Ukazał się pierwszy dodatek do gry The Sims 4. Dostępne jedynie na PC rozszerzenie nosi nazwę Ucieczka w plener i pozwala graczom na wysłanie swoich podopiecznych na kemping w górskiej miejscowości, jednocześnie udostępniając szereg nowych przedmiotów oraz opcji.

Tak jak zapowiadaliśmy w grudniu, pierwszy miesiąc 2015 roku to także pierwsze rozszerzenie do czwartej części popularnych symulatorów życia. Na platformie Origin kilka godzin temu pojawił się dodatek do The Sims 4, zatytułowany Ucieczka w plener. Oczywiście by cieszyć się nową zawartością trzeba posiadać podstawową wersję gry. Zwiastun rozszerzenia możecie zobaczyć poniżej.

The Sims 4: Ucieczka w plener debiutuje na Origin - ilustracja #1

The Sims 4 to kolejna część popularnej serii symulatorów życia. Na półki sklepowe trafiła na początku września ubiegłego roku, zbierając mieszane oceny. Choć recenzenci i gracze docenili nowe elementy, skrytykowali także EA Maxis za wyraźne braki w zawartości, które studio próbowało nadrobić później bezpłatnymi aktualizacjami.

Ucieczka w plener pozwala graczom na wysłanie swoich podopiecznych na urlop do Granitowych Kaskad. W tej zupełnie nowej lokacji czekają na nas wszelkie atrakcje związane z biwakowaniem: rozkładanie obozu, długie wieczory przy ognisku, wędkowanie czy eksplorowanie górzystych terenów. Ponadto nie brakuje niedostępnych dotychczas przedmiotów, pozwalających na stworzenie kempingu idealnego, oraz strojów (twórcy z niewiadomych powodów bardzo mocno promują przebieranie się za niedźwiedzia, możliwe tak dla graczy, jak i dla postaci sterowanych przez komputer). Doszła także pojedyncza nowa aspiracja (entuzjasta plenerów), cecha (nadwrażliwość) oraz umiejętność – zielarstwo, które pomaga Simom odróżniać rośliny trujące od jadalnych oraz warzyć przydatne specyfiki.

Ucieczka w plener jest pierwszym, ale z pewnością nie ostatnim dodatkiem do The Sims 4. - The Sims 4: Ucieczka w plener debiutuje na Origin - wiadomość - 2015-01-14
Ucieczka w plener jest pierwszym, ale z pewnością nie ostatnim dodatkiem do The Sims 4.

Ucieczka w plener kosztuje obecnie 59,90 złotych. Wraz z premierą dodatku na sprzęt z systemem operacyjnym Windows zapowiedziano także, kiedy The Sims 4 trafi do posiadaczy komputerów Mac. Stanie się to w przyszłym miesiącu – dokładnej daty na razie nie podano. Wiemy za to, że cena gry nie ulegnie zmianie, a gracze, którzy kupili dzieło EA Maxis na Windowsa otrzymają bezpłatny dostęp do wersji na OS X – i vice versa.

  1. Oficjalna strona internetowa serii The Sims
  2. Recenzja gry The Sims 4 – niezłe nowości w cieniu wyraźnych braków