Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2014, 12:53

autor: Draug

The Sims 4 – niedługo pojawi się demo z kreatorem postaci

Studio Maxis ogłosiło, że wkrótce dostaniemy w swoje ręce swoistą wersję demonstracyjną gry The Sims 4 w postaci edytora postaci do pobrania. Przy okazji deweloper omówił parę innowacji w rozgrywce oraz zapowiedział, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni doczekamy się też 15-minutowego zapisu rozgrywki z tego tytułu.

Niejako tradycją stało się, że studio Maxis przed premierą każdej kolejnej części serii The Sims udostępnia do pobrania edytor postaci, dający przedsmak tego, co czeka graczy po zakupie produkcji. Nie inaczej będzie w przypadku najnowszej odsłony – wczorajszy wpis na blogu dewelopera poświęconym nowinkom o The Sims 4 głosi, że aplikacja służąca do tworzenia własnych Simów trafi w nasze ręce już wkrótce. Niebawem twórcy rozpoczną rozsyłanie wybrańcom zaproszeń do zamkniętych testów edytora, a kiedy dobiegną one końca, program zostanie udostępniony ogółowi miłośników zabawy w życie, rzecz jasna za darmo. Przy okazji warto jeszcze wspomnieć o innym ogłoszeniu z omawianego wpisu – twórcy zapowiedzieli, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni zobaczymy 15-minutowy zapis rozgrywki z The Sims 4.

Wbrew pozorom, na tym screenie nie brakuje interfejsu - po prostu z kreatora postaci w The Sims 4 wyrzucono wszelkie suwaki. - The Sims 4 – niedługo pojawi się demo z kreatorem postaci - wiadomość - 2014-07-08
Wbrew pozorom, na tym screenie nie brakuje interfejsu - po prostu z kreatora postaci w The Sims 4 wyrzucono wszelkie suwaki.
The Sims 4 w skrócie:
  • Producent: Maxis
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Gatunek: symulator życia
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Termin premiery (świat): 2 września 2014

Jak wiadomo, kreator postaci w czwartej odsłonie przebojowej serii studia Maxis ulegnie dość poważnym przeobrażeniom, wynikającym przede wszystkim z usunięcia suwaków i zastąpienia ich nowoczesnym interfejsem, który będzie działał poprzez najeżdżanie i przeciąganie kursorem po odpowiednich miejscach ciała Sima. Warto przytoczyć w tym miejscu parę innowacji wymienionych w owym ostatnim wpisie na blogu dewelopera. Tworząc „bohatera”, będziemy mogli zadecydować także o jego sposobie chodzenia, wybierając jeden z 7 stylów. Co więcej, postacie będą wyrażały swoje emocje poprzez 320 nowych animacji, a interakcje Simów z otoczeniem uwidocznią się poprzez 600 różnych reakcji.

Na koniec przypomnijmy, że The Sims 4 zadebiutuje szybciej, niż można było się spodziewać, bo 2 września bieżącego roku; do Polski gra trafi z dwudniowym opóźnieniem. Znęcać się nad Simami (ale już nie poprzez topienie w basenie) będą mogli wyłącznie posiadacze komputerów osobistych.

Ostatnia aktualizacja: 2014-07-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Sims 4

The Sims 4