Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2020, 17:07

The Sims 4 - następny dodatek to Eco Lifestyle [Aktualizacja]

Za kilka godzin EA zapowie The Sims 4: Eco Lifestyle, czyli kolejny dodatek do przeboju studia Maxis. Zgodnie z tytułem, rozszerzenie skoncentruje się na ekologii.

The Sims 4 - następny dodatek to Eco Lifestyle [Aktualizacja] - ilustracja #1
Dodatek zadebiutuje 5 czerwca tego roku.

Aktualizacja:

Zgodnie z zapowiedziami, studio Maxis oficjalnie ujawniło dodatek The Sims 4: Eco Lifestyle, który w Polsce sprzedawany będzie jako The Sims 4: Życie eko. Rozszerzenie zmierza na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 i zadebiutuje 5 czerwca tego roku, równocześnie na wszystkich trzech platformach sprzętowych.

Podczas zabawy zadbamy o ekologię ograniczając zużycie produktów, odzyskując z nich surowce oraz znajdując sposoby na ich ponowne wykorzystanie. Weźmiemy także udział w życiu społeczności dzięki lokalnym głosowaniom. Nie zabraknie również wielu nowych przedmiotów, w tym tych skonstruowanych z materiałów z recyklingu.

  1. Oficjalna strona dodatku

Poprzednia wiadomość:

The Sims 4 - następny dodatek to Eco Lifestyle [Aktualizacja] - ilustracja #2
Deweloperzy ze studia Maxis nie zwalniają tempa rozwoju The Sims 4
W skrócie:
  1. kolejnym dodatkiem do gry będzie The Sims 4: Eco Lifestyle;
  2. rozszerzenie skoncentruje się na aspektach związanych z ekologią i ochroną środowiska;
  3. otrzymamy nowy teren do zabawy w postaci Evergreen Harbor;
  4. dodatek zostanie oficjalnie zapowiedziany dzisiaj o 17:00 czasu polskiego.

Dowiedzieliśmy się, że kolejnym dodatkiem do gry The Sims 4 będzie Eco Lifestyle. Rozszerzenie ma zostać oficjalnie zapowiedziane dopiero za kilka godzin, ale oficjalna strona EA pośpieszyła się i przez pewien czas można na niej było znaleźć tytuł projektu wraz z krótkim opisem.

Zgodnie z nazwą, dodatek skoncentruje się na ekologicznym stylu życia. Gracze otrzymają nowy teren do zabawy w postaci miasteczka znanego jako Przystań Evergreen. Nasi podopieczni będą mogli pomóc sąsiadom w przyjaznych naturze projektach i spróbują zmniejszyć swój negatywny wpływ na środowisko.

Na tym kończą się udostępnione informacje. Na więcej konkretów nie będziemy musieli jednak długo czekać. Dzisiaj o 17:00 czasu polskiego ruszy stream, podczas którego deweloperzy oficjalnie zapowiedzą The Sims 4: Eco Lifestyle.

Przypomnijmy, że The Sims 4 ukazało się w 2014 roku na PC, a trzy lata później gra trafiła na konsole Xbox One i PlayStation 4. Mimo sześciu lat na karku produkcja przeżywa złoty okres, więc autorzy mają w planach dalszy rozwój gry.

  1. Oficjalna strona gry