Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2020, 17:10

Najbliższa przyszłość SnowRunnera to m.in. nowa mapa i poprawki błędów

Studio Saber Interactive zdradziło plany rozwoju gry SnowRunner na najbliższą przyszłość. Zapowiedziano między innymi poprawki dla wydań tytułu na PC oraz PlayStation 4, a także nową mapę – Taymyr.

W SKRÓCIE
  1. Studio Saber Interactive intensywnie pracuje nad poprawkami dla swojego najnowszego dzieła – SnowRunnera.
  2. W tym tygodniu łatki powinny otrzymać wersje gry na PC oraz PlayStation 4.
  3. Wielkimi krokami zbliża się także pierwsza większa aktualizacja, która wprowadzi między innymi nową mapę.

Minął tydzień od premiery SnowRunnera, czyli pełnoprawnej kontynuacji popularnego symulatora terenowych ciężarówek z 2014 roku. Choć tytuł zebrał całkiem niezłe opinie zarówno wśród graczy, jak i mediów branżowych, nie oznacza to, że jest on całkowicie pozbawiony wad. Wręcz przeciwnie, w recenzjach na Metacriticu można przeczytać narzekania na stan techniczny tytułu. Studio Saber Interactive zdaje sobie sprawę z tych niedociągnięć i już zdążyło wydać jednego hotfixa na PC. A to dopiero początek. Na oficjalnym forum produkcji pojawił się post, z którego możemy dowiedzieć się, jakie są plany jej rozwoju na nadchodzące dni.

Najbliższa przyszłość SnowRunnera to m.in. nowa mapa i poprawki błędów - ilustracja #1
W najbliższych tygodniach w SnowRunnerze powinno pojawić się kilka nowości.

Jak zdradzili twórcy, w tym tygodniu priorytetem dla nich jest wydanie kolejnego patcha do wersji SnowRunnera na PC eliminującej problemy z trybem kooperacji czy duplikacją ładunku, a także poprawki do wydania na PlayStation 4, która zajmie się okazjonalnym „crashowaniem” produkcji na tej konsoli. W przygotowaniu znajduje się już także pierwsza większa aktualizacja tytułu, która ma zadebiutować w ciągu kilku najbliższych tygodni. Wprowadzi ona między innymi nowe malowania dla ciężarówek, tekstury 4K dla wersji na PlayStation 4 Pro oraz Xboksa One X, a także czwartą, darmową mapę umiejscowioną w rosyjskim Tajmyrze. O części z tych elementów była już mowa podczas prezentacji pierwszej fazy przepustki sezonowej.

Jeśli podczas zabawy w SnowRunnerze napotkaliście na jakiś błąd bądź macie wątpliwości co do pewnych elementów rozgrywki, zajrzyjcie na tę stronę. Znajdziecie na niej wykaz często zadawanych pytań i znanych bugów oraz sposoby, jak rozwiązać niektóre problemy.

Najbliższa przyszłość rysuje się zatem w różowych barwach dla miłośników wirtualnego przebijania się przez bezdroża za kierownicami potężnych maszyn. Z pewnością trzymają oni kciuki, by nowa zawartość dla SnowRunnera pojawiała się regularnie jak najdłużej.

  1. Oficjalna strona internetowa gry SnowRunner
  2. SnowRunner to samochodowe Death Stranding – ale bez dziwactw Kojimy