Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2020, 10:08

The Sims 4 - powstają trzy nowe dodatki, w tym jeden duży

Zespół Maxis zdradził, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy gra The Sims 4 otrzyma trzy nowe rozszerzenia. Znajdzie się wśród nich jeden duży dodatek.

The Sims 4 - powstają trzy nowe dodatki, w tym jeden duży - ilustracja #1
Najbliższe miesiące zapowiadają się obficie dla fanów The Sims 4

Deweloper Michael Duke, zatrudniony w studiu Maxis na stanowisku producenta, podzielił się z fanami planami dalszego rozwoju The Sims 4. Okazuje się, że zespół pracuje nad trzema kolejnymi dodatkami.

Produkcje te mają mieć różne rozmiary. Znajdziemy wśród nich jeden duży dodatek, w stylu zeszłorocznego Uniwersytetu, oraz jeden tzw. pakiet rozgrywki, czyli średniej wielkości dodatek, taki jak np. Kraina magii. Trzecie DLC należeć ma do kategorii określanej mianem Akcesoriów, czyli będzie małym rozszerzeniem, wzbogacającym The Sims 4 o nowe obiekty i stroje.

Nie ujawniono, czego konkretnie możemy spodziewać się po tych dodatkach. Wiadomo za to, że wszystkie trzy ukażą się w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Fani gry nie powinni więc narzekać na brak nowych atrakcji.

Przypomnijmy, że The Sims 4 zadebiutowało w 2014 roku na PC, a trzy lata później gra trafiła na konsole Xbox One i PlayStation 4. Mimo sześciu lat na karku produkcja przeżywa obecnie swój złoty okres. W zeszłym roku baza grających w czwartą części serii powiększyła się o wiele milionów osób, co zaowocowało m.in. lepszą sprzedażą dodatków.

  1. Oficjalna strona gry