Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2014, 12:56

autor: Góral

The Sims 4 - gra dostępna w salonach Empik; zdobądź kod zniżkowy

Wraz z siecią sklepów Empik przygotowaliśmy dla Was promocję, w ramach której możecie nabyć swój egzemplarz gry The Sims 4 z 10-złotowym rabatem. Wystarczy wydrukować kod zamieszczony w niniejszej wiadomości i udać się z nim w dniach 5 - 7 września do jednego z salonów Empik.

W związku ze zbliżającą się polską premierą wyczekiwanej gry The Sims 4, która została wyznaczona na 4 września, wraz z firmą Empik przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję, umożliwiającą zakup produkcji ze zniżką 10 zł. By skorzystać z oferty, wystarczy wydrukować poniższy kod albo przerzucić plik na smartfona i wykorzystać go podczas transakcji w jednym ze sklepów sieci Empik, dzięki czemu otrzymacie wspomniany rabat. Pamiętajcie jednak, że obowiązuje on w dniach 5 - 7 września. Dodatkowo ten sam kupon znajdziecie w piątkowym wydaniu Gazety Wyborczej. The Sims 4 jest już w sprzedaży we wszystkich salonach w trzech wydaniach – Premium (206,99 zł), Edycja Limitowana (159,99 zł) oraz Edycja Kolekcjonerska (299,99 zł). Dwie ostatnie wersje dostępne są wyłącznie w sieci sklepów Empik, przy czym najdroższy zestaw występuje w limitowanej ilości.

Kod zniżkowy na grę The Sims 4. - The Sims 4 - gra sprzedawana w salonach Empik; zdobądź kod zniżkowy - wiadomość - 2014-09-02
Kod zniżkowy na grę The Sims 4.

Przypominamy, że w Edycji Limitowanej gry The Sims 4 oprócz „podstawki” znajdziecie także dodatek Dusza Towarzystwa, czyli zestaw kilku wirtualnych elementów (bar Tiki oraz stylizowane stroje dla Simów).

The Sims 4 – w Edycji Limitowanej znajdziemy dodatek Dusza Towarzystwa. - The Sims 4 - gra sprzedawana w salonach Empik; zdobądź kod zniżkowy - wiadomość - 2014-09-02
The Sims 4 – w Edycji Limitowanej znajdziemy dodatek Dusza Towarzystwa.

W przypadku Edycji kolekcjonerskiej fani otrzymają następujące elementy:

  • interaktywny model Plumboba firmy SteelSeries, który odzwierciedla emocje Simów poprzez zmiany kolorów;
  • Przewodnik Twórcy;
  • cyfrowe dodatki: Szalona noc (laserowy pokaz świetlny, ozdoby oraz kostiumy na przyjęcie), Dusza towarzystwa (bar Tiki oraz stroje dla Simów), Niesamowite zwierzęce kapelusze (jak sama nazwa wskazuje, będą to kapelusze dla Simów) i ścieżka dźwiękowa.

The Sims 4 zadebiutowało dziś w Stanach Zjednoczonych. Europejski Orgin umożliwia już aktywację gry i wcześniejsze pobranie danych, ale rozgrywka zostanie odblokowana za dwa dni i wtedy też odbędzie się oficjalna polska premiera. Produkcja zaoferuje znane i lubiane przez fanów rozwiązania oraz kilka nowinek. W związku z tym podczas zabawy będziemy opiekować się Simami, a do naszych zadań należeć ma przede wszystkim dbanie o ich potrzeby fizyczne i duchowe.