Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2020, 12:45

autor: Adrian Werner

The Sims 4 - dobra nowina, gracze dostaną drabiny za darmo

Do gry The Sims 4 wreszcie zostaną wprowadzone drabiny. Opcja ta zostanie dodana za darmo, za pomocą aktualizacji, która zadebiutuje razem z rozszerzeniem Życie eko.

The Sims 4 - dobra nowina, gracze dostaną drabiny za darmo - ilustracja #1
Patch ukaże się równocześnie z dodatkiem The Sims 4: Eco Lifestyle.

W zeszłym tygodniu zapowiedziano The Sims 4: Eco Lifestyle, czyli kolejny dodatek do przeboju studia Maxis. Dociekliwi fani przeanalizowali pierwszy zwiastun i dostrzegli na nim drabiny. Jest to element, o który od dawna prosiła społeczność graczy, więc jego pojawienie się w zwiastunie wzbudziło duże emocje. Teraz okazało się, że aby skorzystać z tej nowości wcale nie będziemy musieli kupować rozszerzenia.

Drabiny zostaną wprowadzone do The Sims 4 za darmo, za pomocą aktualizacji, która ukaże się równocześnie z Eco Lifestyle. Będziemy mogli z nich korzystać zarówno na zewnątrz domów, jak i wewnątrz nich. Poza standardowym wariantem tej kategorii przedmiotów dostępny ma być także dodatkowy model, który znajdziemy wyłącznie w rozszerzeniu.

Dodatek sprzedawany będzie w Polsce jako The Sims 4: Życie eko. Rozszerzenie zmierza na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 i zadebiutuje 5 czerwca tego roku, równocześnie na wszystkich trzech platformach sprzętowych.

Przypomnijmy, że podstawowa wersja The Sims 4 ukazała się w 2014 roku na PC. Na swoje wydanie posiadacze konsol Xbox One i PlayStation 4 musieli czekać długie trzy lata. Obecnie produkcja cieszy się rekordową popularnością. Będąca wydawcą serii firma Electronic Arts pochwaliła się w styczniu tego roku, że baza graczy czwartej odsłony cyklu przekroczyła 20 mln osób. Nie więc dziwnego, że autorzy mają ambitne plany dalszego rozwoju gry.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Oficjalna strona dodatku
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach