Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 maja 2020, 13:55

autor: AlexB

Hed rapuje w ramach hot16challenge2 - tvgry.pl wspiera akcję

Szymon Liebert, znany Wam szerzej jako Hed z tvgry.pl, wziął udział w #hot16challenge2, czyli popularnym w ostatnim czasie wyzwaniu internetowym polegającym na „zarapowaniu” 16 wersów stworzonego przez siebie tekstu. Jego celem jest rozpropagowanie zbiórki na lekarzy walczących z koronawirusem.

W SKRÓCIE
  1. Hed z tvgry.pl wziął udział w #hot16challenge2, które polega na „zarapowaniu” 16 stworzonych przez siebie wersów i rozpropagowaniu tym samym zbiórki pieniędzy na polskie szpitale walczące z koronawirusem.
  2. Zaprosił on do zabawy Tymona/Świntucha, Jordana z tvgry.pl, Michała Żebrowskiego i Henry'ego Cavilla.

Jeśli śledzicie najnowsze trendy w polskim Internecie, to zapewne słyszeliście już o #hot16challenge2. Jest to druga odsłona inicjatywy polskich raperów, która polega na napisaniu w maksymalnie 72 godziny szesnastu wersów, „nawinięciu” ich na specjalnym filmie, a następnie nominowaniu kolejnych osób do zrobienia tego samego. Tym razem tematem przewodnim wyzwania jest koronawirus, a celem rozpropagowanie zbiórki pieniędzy w serwisie Siepomaga.pl na szpitale walczące z epidemią. Idea jest szczytna, zatem nic dziwnego, że do zabawy błyskawicznie dołączyły postacie na co dzień niekojarzone z rapem. Jedną z nich jest Szymon Liebert, czyli popularny Hed z tvgry.pl. Nominowany przez Planet ANM, Napstera, MEWRA HOBBYN-a oraz Fannnggooootttttttttttena przez czternaście „t” (znanego również jako Fanggotten, ale nie piszcie tak jego ksywki, bo ponoć strasznie się przez to złości), nagrał on swoje szesnaście wersów. Wysłuchacie je na poniższym materiale.

Zgodnie z regulaminem zabawy, Hed zaprosił do udziału #hot16challenge2 kolejne osoby. Są nimi Tymon/Świntuch, Jordan z tvgry.pl oraz dwóch słynnych Wiedźminów – Michał Żebrowski i Henry Cavill.

Hed rapuje w ramach hot16challenge2 - tvgry.pl wspiera akcję - ilustracja #1
Jak Hed poradził sobie z wyzwaniem?

Ponadto w ostatnich dniach w #hot16challenge2 wzięło udział wiele innych ciekawych osób niezwiązanych bezpośrednio z rapem, takich jak Artur Andrus, Joanna Kołaczkowska, Rafał Pacześ, Michał Pol, Krzysztof Gonciarz, Klocuch, Andrzej Seweryn, a nawet Janusz Korwin-Mikke oraz sam prezydent Andrzej Duda. Wczoraj sporą furorę zrobiło wideo reżysera Krzysztofa Skoniecznego, do którego zaprosił aktora Jana Frycza. Artyści wcielili się w Pioruna i Daria, których odgrywali w serialu HBO Ślepnąc od świateł na podstawie prozy Jakuba Żulczyka, i w sposób brawurowy wykonali wyzwanie.

  1. Kanał tvgry.pl w serwisie YouTube
  2. Mapa #hot16challenge2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.