Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2012, 14:50

The Secret World – wcześniejszy dostęp do pełnej wersji gry otwarty

Firma Funcom ogłosiła, że wszyscy gracze, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na MMO The Secret World mogą już swobodnie logować się na serwery tytułu i rozpocząć zabawę z grą.

Przesunięta o kilka tygodni premiera długo oczekiwanego MMO The Secret World będzie miała miejsce dopiero 3 lipca, Jednakże zgodnie z informacjami dewelopera, norweskiego studia Funcom, osoby które złożyły zamówienia przedpremierowe mogą rozpocząć zabawę z grą już teraz. Gracze ci mają swobodny dostęp do serwerów tytułu i mogą bez problemu stworzyć nową postać, a następnie rzucić się w wir walki pomiędzy sekretnymi stowarzyszeniami. Zamówienia przedpremierowe można nadal składać na oficjalnej stronie gry, tak więc wszyscy chętni mają jeszcze okazję skorzystać ze wcześniejszego dostępu do produkcji, a także kilka bonusowych wirtualnych przedmiotów.

Prace nad The Secret World rozpoczęto w 2007 roku. Gracze wcielają się w przedstawicieli jednego z trzech stronnictw: Dragonów, Iluminatów i Templariuszy, walczących o wpływy i władzę nad światem. Akcja tytułu rozgrywa się we współczesności, która rożni się od naszej obecnością magii i fantastycznych stworów. Twórcy zachwalają elastyczny system rozwijania postaci, atrakcyjną oprawę graficzną oraz interesującą i ciągle rozwijaną fabułę. W trakcie rozgrywki będziemy mieli okazję zwiedzić znane miejsca i miasta, takie jak Londyn, Seul czy Nowy Jork.

  1. Oficjalna strona The Secret World