Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2012, 18:00

autor: Ender

Premiera The Secret World ponownie przesunięta

Firma Funcom kolejny raz przesunęła datę premiery MMO The Secret World. Wbrew wcześniejszym założeniom, tytuł nie zadebiutuje 19 czerwca, ale dopiero na początku lipca. Aby osłodzić graczom dłuższe oczekiwanie, producent zapowiedział ponadplanowe weekendy z beta-wersją produkcji.

Premiera The Secret World ponownie przesunięta - ilustracja #1

Firma Funcom kolejny raz przesuwa datę debiutu jej najnowszego MMORPG, pod tytułem The Sercet World. Gracze, którzy z niecierpliwością oczekują na tę produkcję, nie powinni jednak za bardzo przejmować się najnowszym poślizgiem, bowiem gra trafi do sklepów 3 lipca, czyli dwa tygodnie później niż zakładano. Według dewelopera, powody tej decyzji wynikają z przesłanek czysto marketingowych i chęci umieszczenia premiery w bardziej sprzyjającym tytułowi terminie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, osoby składające zamówienia przedpremierowe, otrzymają wcześniejszy dostęp do serwerów, które zostaną otwarte 29 czerwca.

Producent podzielił się też nowymi informacjami dotyczącymi weekendów z beta-wersją The Secret World. W związku z zmianą terminu premiery, zorganizowane zostaną dwie dodatkowe odsłony tej akcji. W dniach 15-17 czerwca, gracze zwiedzą nowe lokacje, w tym podziemia „Hell Raised” gdzie walczyć będziemy z hordami piekielnych demonów. Od 22 do 24 czerwca, testerzy na własnej skórze sprawdzą jak wygląda walka PvP na przygotowanej do tego celu planszy „Eldorado”.

The Secret World jest tworzony przez norweskie studio Funcom. Prace nad tytułem rozpoczęto w 2007 roku. Gracze wcielają się w przedstawicieli jednego z trzech stronnictw: Dragonów, Iluminatów i Templariuszy, walczących o wpływy i władzę. Akcja tytułu rozgrywa się we współczesnym świecie, który od naszego odróżnia jedynie obecność magii i fantastycznych stworów. W trakcie rozgrywki będziemy mieli okazję zwiedzić znane miejsca i miasta, takie jak Londyn, Seul czy Nowy Jork.

  1. Oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.