Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2012, 09:23

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Weekendowe beta-testy gry The Secret World rozpoczną się 11 maja

Firma Funcom rozpoczęła przyjmowanie zamówień przedpremierowych na grę The Secret World uprawniających do udziału we wszystkich weekendowych beta-testach, które rozpoczną się 11 maja.

Firma Funcom rozpoczęła przyjmowanie zamówień przedpremierowych na grę The Secret World za pośrednictwem oficjalnej strony tej długo oczekiwanej produkcji MMO. Przy okazji poznaliśmy szczegółowe plany dotyczące weekendowych beta-testów. Według zapowiedzi, pierwszy z nich odbędzie się pięć tygodni przed czerwcową premierą, czyli 11 maja.

Weekendowe beta-testy gry The Secret World rozpoczną się 11 maja - ilustracja #1

Norweskie studio planuje przeprowadzać testy przez większość weekendów. Osoby, które złożą zamówienia przedpremierowe automatycznie uzyskają dostęp do wszystkich z nich. Jednocześnie będą rozsyłane pewne pule zaproszeń skierowane do graczy zgłaszających chęć udziału w becie, ale umożliwią one zabawę tylko przez jeden weekend.

Obok zapowiedzianych weekendowych akcji wciąż trwa zamknięta beta. Firma Funcom obiecała, że wszyscy zwycięzcy konkursów organizowanych w ramach innych tytułów tego studia dostaną do niej zaproszenia do końca kwietnia. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.

Jeżeli jesteście zainteresowani złożeniem zamówienia na grę The Secret World, to standardowa edycja kosztuje blisko 50 euro (ok. 206 złotych). W ramach promocji otrzymacie wcześniejszy dostęp do pełnej wersji produkcji (maksymalnie cztery dni przed premierą), przedmiot przyspieszający zdobywanie doświadczenia, potężnego zwierzęcego towarzysza (psa, kota lub wilka), specjalną koszulkę dla postaci oraz zyskacie gwarancję, że nikt nie zajmie Waszej nazwy bohatera.

Dla osób dysponujących grubszym portfelem przygotowano dodatkowe zestawy przedmiotów, których cena waha się od kilku do kilkudziesięciu euro. Jeżeli jesteście pewni, że produkcja firmy Funcom przyciągnie Was na długie lata, to możecie rozważyć opcję zakupu tzw. The Grand Master Pack obejmującego m.in. dożywotnią subskrypcję. Cena tego pakietu jest jednak zaporowa dla przeciętnego polskiego gracza i wynosi 199,99 euro (ok. 825 złotych).

The Secret World to produkcja z gatunku MMO przedstawiająca walkę o władzę między trzema frakcjami: Dragonami, Iluminatami oraz Templariuszami. Jej akcja toczy się we współczesnym świecie pełnym magii, potworów i zła. Do dyspozycji graczy zostaną oddane takie miasta jak Seul, Nowy Jork, Londyn czy Egipt. Choć jej premiera była już kilkakrotnie przekładana, to wszystko wskazuje na to, że zadebiutuje na pecetach 19 czerwca.