Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2012, 20:18

autor: Olek

Premiera gry The Secret World przesunięta na czerwiec

Jedna z najbardziej wyczekiwanych gier MMORPG, jakie ukażą się w tym roku, zaliczy dwumiesięczny poślizg. Deweloperzy z firmy FunCom przekonują jednak, że zmiana terminu premiery The Secret World przełoży się na jakość finalnego produktu.

 Premiera gry The Secret World przesunięta na czerwiec - ilustracja #1

Gracze, którzy czekali na kwietniowy debiut gry The Secret World muszą uzbroić się w cierpliwość. Ekipa deweloperska firmy FunCom uznała, że potrzebuje nieco więcej czasu, by doszlifować swoje dzieło i wydobyć jego pełny potencjał. Oficjalny start serwerów zaplanowano na 19 czerwca.

Podczas ubiegłorocznych targów Gamescom Ragnar Tornquist, dyrektor kreatywny firmy FunCom wyjawił, że premiery pecetowej wersji The Secret World można spodziewać się w kwietniu. Niestety, to już nieaktualne. Na oficjalnej stronie internetowej gry pojawiła się informacja o zmianie terminu, co rzekomo podyktowane zostało sugestiami zgłaszanymi przez uczestników zamkniętych beta-testów oraz dziennikarzy zaproszonych na pokazy prasowe. Twórcy zapewniają, że odzew jest bardzo pozytywny, ale chcą mieć pewność, iż ich produkt będzie odpowiadał najwyższym standardom.

Zgoda na to, aby poświęcić więcej czasu na dopracowanie gry naprawdę pokazuje, jak dużą wiarę firma Funcom pokłada w The Secret World i jak bardzo zmotywowani jesteśmy do tego, by zrobić wszystko najlepiej jak tylko się da - twierdzi Ragnar Tornquist, dyrektor kreatywny FunCom.

 Premiera gry The Secret World przesunięta na czerwiec - ilustracja #2

Przypomnijmy, że prace nad The Secred World trwają od 2007 roku. Gra, która wydana zostanie w ramach programu EA Partners, cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i uznawana jest za jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji z gatunku MMORPG. Do tej pory do udziału w beta-testach zgłosiło się ponad 750 tys. kandydatów. Deweloperzy z firmy FunCom zapewniają, że wielu graczy już niebawem będzie miało okazję przetestować ich produkt.