Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2012, 17:04

autor: Muninn

2K ogłosiło datę premiery Spec Ops: The Line

2K ustaliło datę premiery Spec Ops: The Line na czerwiec tego roku. Dla graczy zamawiających w systemie pre-order przewidziane są unikatowe dodatki.

Studio 2K potwierdziło dziś datę wydania swojej nowej gry taktycznej TPP: Spec Ops: The Line. Północnoamerykańska premiera odbędzie się 26 czerwca 2012; reszta świata będzie musiała poczekać do 29 czerwca.

2K nie tylko wydało oficjalne orzeczenie na temat daty wprowadzenia swojego nowego produktu na sklepowe półki, ale także podgrzało atmosferę oferując spragnionym i wyczekującym premiery graczom bonusy, które czekają na każdego kto zamówi Spec Ops: The Line w systemie pre-order. Na oficjalnym kanale Youtube zamieszczony został także trailer, dzięki któremu możemy obejrzeć wspomniane dodatki „w akcji”:

2K wyszczególniło na swojej stronie wspomniane premie. Są to:

  1. Podwójne punkty doświadczenia za każdą walkę w pierwszym tygodniu gry.
  2. AK-47 „Kałasznikow” dostępny już od uzyskania pierwszej rangi.
  3. Możliwość gry jako „Oficer” od samego początku. Klasa ta zapewnia określone korzyści dla całego zespołu, takie jak redukcja otrzymywanych obrażeń czy zwiększenie efektywności postaci innych graczy.
  4. „FUBAR Pack”: zestaw unikatowych akcesoriów, dzięki którym gracz będzie mógł zmienić wygląd swojego cyfrowego alter ego i dostosować go do własnych upodobań i gustów.
2K ogłosiło datę premiery Spec Ops: The Line - ilustracja #1

Twórcy zapewniają też, że multiplayer Spec Ops: The Line będzie stać na wysokim poziomie i że gracze będą mogli czerpać z niego mnóstwo radości.

Tych, którym tytuł Spec Ops: The Line jest obcy, informujemy, że jest to dynamiczna gra taktyczna, w której swojego bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Akcja dzieje się w zdewastowanym przez burze piaskowe Dubaju. Właśnie tam zostaje wysłana grupa amerykańskich żołnierzy dowodzonych przez pułkownika Johna Konrada; ich celem jest ochrona mieszkańców niezdolnych do opuszczenia zagrożonego terenu. Studio Yager Development deklaruje położenie nacisku na wątek fabularny, współpracę z kierowanymi przez SI podkomendnymi oraz... moralne wybory. Gra dostępna będzie w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

  1. Więcej o Spec Ops: The Line w naszym Serwisie Informacyjnym
  2. Oficjalna strona 2K
  3. Oficjalna strona studia Yager Development
  4. Oficjalny kanał YouTube 2K
  5. Strona Spec Ops: The Line